Kaip pašalinti vašką iš plaukų


0

Vaškas plaukams yra nepakeičiama plaukų formavimo priemonė. Net ir pačius nepaklusniausius plaukus, panaudojus vašką, bus lengviau formuoti. Tačiau pašalinti vašką iš plaukų – tikra problema. Bet ir su ja galima susidoroti.
Jums reikės
• – šampūno;
• – vandens.

Plaukų vaškas

Plaukų vaškas

Kaip pašalinti plaukų formavimo vašką iš plaukų

1. Jeigu užtepėte nedaug vaško, galima tiesiog kruopščiai iššukuoti plaukus. Visiškai vaško nepašalinsite, tačiau „prilaižymo” efektą paslėps. Jeigu planuojate artimiausiu laiku pakeisti šukuoseną, pavyzdžiui, pakeisti sušukavimą vakarui, užtepkite nedaug vaško, kad nereikėtų plauti plaukų.
2. jeigu vaškas atlieka pagrindinio sušukavimo fiksavimo priemonės funkciją (trumpiems kirpimams), arba užteptas per visą galvos perimetrą, iššukuoti jo nepavyks. Išsiplaukite galvą, ypatingai kruopščiai išmuilinant šampūnu plaukus. Galvą ilgai skalaukite po vandenio srove. Jūs patys pajausite vašką plaukuose, jeigu jis neišsiplaus. Panaudoję šampūną, toliau plaukite galvą įprastu būdu – naudokite balzamą, kaukę. Tačiau, jeigu po plovimo, jūs nepajusite, kad plaukai yra švarūs, o ir šukuosena atrodo ne per geriausiai, vadinasi, vaško išplauti nepavyko.
3. Tuomet padės maža gudrybė. Šis būdas padeda greitai pašalinti vašką iš plaukų. Užtepkite šampūną ant sausų plaukų. Priemonė suminkštins riebalų plėvelę, kuria sudaro vaškas, ir pašalins plaukų formavimo priemonę iš plaukų. Intensyviai masažuokite tam tikrą laiką, po to nuplaukite vandeniu. Dabar vėl išsiplaukite galvą įprastu būdu.
4. Dažnai susiduriate su sunkumais, šalinant vašką iš plaukų? Sekantį kartą, įsigykite priemonę su mažesniu fiksavimo laipsniu. Galbūt ši, kuria šiuo momentu naudojatės, yra jums, per daug stipri.
5. Ypatingai užleistais atvejais, kuomet vaško ant plaukų pateko per daug, prisiminkite liaudiškas priemones. Vašką ištirpdys augalinis arba alyvuogių aliejus, tačiau su šia procedūra teks paplušėti. Kartokite visus išvardintus patarimus kasdien. Jeigu tai nepadės – dėl konsultacijos kreipkitės į kirpėją. Plaukus gali tekti nukirpti, arba specialistas pasiūlys kokią nors salono procedūrą.
Kaip pašalinti nuo spuogelių likusias žymes
Kaip pašalinti nuo spuogelių likusias žymes. 1. Neteisingas sunkios lėtinės ligos aknės gydymas palieka veide smulkias dėmeles, randelius …
Kaip pašalinti ant lubų esančias sijas?
Neretai, perkant butą arba namą, ant lubų galima aptikti neobliuotas sijas, kurios gadina visą išorinę kambario išvaizdą. Žinoma, galima pabandyti rankomis.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments