Kaip atstatyti sportinę formą, neužeinant į sporto salę


0

Jau dabar galima „užšaldyti” savo abonementą fitneso klube ir treniruotis gamtoje, gryname ore.
Riedlentė Longboard
Ši sporto rūšis labiausiai panaši į banglenčių sportą. Išmokti laikyti ant jos lygsvarą be pašalinės pagalbos. Jei nori pagreitinti procesą, paprašyk specialisto pagalbos. Jis išmokys, kaip elgtis su riedlente teisingai.

Riedlentė atstatyti sportinę formą

Riedlentė Longboard

Batutas
Šuoliukai ant jo, tikra kario treniruotė, su tempimo elementais. Treniruotė praeina greičiau ir lengviau, negu varginančios treniruotės sporto salėje. Be to, 10 minučių šuoliukų, atitinka trims kilometrams bėgimo. Užsiėmimai vyksta apie vieną valandą.

Batutas atstatyti sportinę formą

Batutas

Kangoo jumping
Reikia įsigyti specialius šokinėjančius batus. Jie panašūs į riedučius, tik vietoje ratukų – spyruokliuojantis lankelis. Su jais reikia užsiimti aerobika arba šokiais. Dėka šios spyruoklės, visi raumenys dirba intensyviau. Avėti jais galima visur: parke, miške, stadione ar net gatvėje. Gruntas čia esminės reikšmės nesudaro.

Kangoo jumping atstatyti sportinę formą

Kangoo jumping

Laipynių parkas
Kliūčių ruožas – puiki alternatyva sporto salei. Juk praeinant trasą, atliekamas didelis kiekis pratimų: balanso, ištempimų, jėgos. Pažymėsime, kad prieš užsiėmimus, išduodama speciali įranga ir pravedamas instruktažas. Jei tu pirmą kartą, pasirink paprastesnį maršrutą.

Laipynių parkas parkas atstatyti sportinę formą

Laipynių parkas


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments