Kaip atvėsinti patalpas be kondicionieriaus


0

Vasara – daugeliui mėgstamiausias metų laikas. Jūra, saulė, ryškūs įspūdžiai – visa tai gerai. Bet karštis… Alinantis karštis atneša mums diskomfortą, riboja aktyvumą ir labiausiai mums norisi greičiau atsivėsinti. Jei šalia nėra jūros, upės ar kitokio vandens telkinio, greičiau norisi pakliūti į kokią nors patalpą, atvėsintą kondicionieriaus. O jei dėl kažkokių priežasčių tokios patalpos nėra? Klimato reguliavimo technika pasižymi aukštomis kainomis, o atsivėsinti labai reikia. Tačiau nereikia nusivilti. Ir be kondicionieriaus galima apsieiti. Kaip? Mes jums patarsime.
Dieną laikykite uždaras duris. Beje, labai svarbu, kad ant langų būtų uždarytos žaliuzės arba galima uždengti langus aliuminio folija. Tai gerai užlaiko saulės spindulius ir temperatūrą. Pravėdinti patalpą reikia ankstyvą rytą arba vakare, kai lauke atvėsta.
Karščių metu kilimus geriausiai nuimti ir priimti vėsą nuo grindų. Kilimais geriau naudotis šaltuoju metų laiku, nes jie palaiko šilumą patalpose.

Kaip atvesint ora be kondicionieriaus

be kondicionieriaus

Kaip išgyventi vasaros karščius

Patalpas būtina drėkinti. Paprasčiausiai, galima sustatyti ant grindų indus su vandeniu. Tačiau atminkite – viskas turi būti saikinga. Dėl perteklinės drėgmės, patalpose gali įsiveisti grybelis.
Karštis trukdo miegoti? Prisiminkite, kad karštas oras visada kyla į viršų; nepasididžiuokite pasikloti ant grindų. Panaudokite tam čiužinį ir mėgaukitės saldžiu miegu.
O jei karštis visiškai nepakeliamas, iškabinėkite po kambarįšlapias paklodes ir rankšluosčius. Patikėkite – tai padeda.
Pritaikykite šiuos patarimus natūroje ir bus lengviau iškęsti karštį.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments