Kaip nešioti vyrišką avalynę


0

Jau nuo senų laikų savimi pasitikintiems ir nepriklausomiems vyrams avalynė yra būtina garderobo detalė. Avint batus gerokai šilčiau žiemą, patogiau sezoniniu laikotarpiu, jų gali prireikti ir vasarą. Daugybė modelių įvairaus šiuolaikiško stiliaus padės jums rasti savo išskirtinį įvaizdį.
pasitikintiems ir nepriklausomiems vyrams.

Avalynė vyrams

Avalynė vyrams

Instrukcija

1 Nuo senovės odiniai batai yra gerbiamų ir pasiturinčių simboliu. Iš pradžių ši avalynė buvo tik vyriška. Juos avėdavo priklausomai nuo socialinės padėties. Vyriški batai, kaip jokia kita garderobo dalis, ryžtingai užima išskirtinę vietą savo populiarumu. Batai ir dabar laikomi avalyne savarankiško, pasitikinčio ir nepriklausomo vyro. Atsižvelgiant į tai, kad gaminiai iš odos neišeina iš mados, tai gerai suderinti rūbai, avalynė ir aksesuarai sugeba suteikti jūsų išorei tinkamą akcentą.
2 Jei jūs esate klasikinio stiliaus mėgėjas, tai jums tiks patogūs odiniai batai tradicinės rudos ar juodos spalvos, papuošti nekrentančiomis į akis sagtimis ar apvadais. Juos galima avėti prie kelnių ir džinsų. Džinsus galima sukišti į vidų arba palikti išorėje, priklausomai nuo drabužio modelio ir bato aulo pločio. Taip pat svarbu sekti proporcijas: ūgis, kojos ilgis ir bato aulo aukštis. Tuo pačiu reikia įvertinti kūno sudėjimą. Svarbus kriterijus – jūsų pasitikėjimas ir patogumas.
3 Šiuolaikinės kolekcijos yra įvairios ir leidžia pasirinkti tokius batus, kurie jums labiausiai tinka. Viena madingiausių krypčių yra militaristinis stilius. Jau keletą sezonų populiarūs kareiviški ir ilgi batai į kuriuos sukišama džinsai ar kelnės. Baltas didelis trikotažinis džemperis ar megztinis, patogus švarkas ar striukė puikiai papildys jūsų įvaizdį.

Vyriška avalynė

Vyriška avalynė

4 Jei jums patinka UGG stiliaus aulinukai, tai juos galima avėti prie beveik bet kokio stiliaus rūbų. Jie nesukuria savo lyderio pozicijų mados pasaulyje. Šių batų modeliai iš natūralaus avikailio tampa vis įdomesni ir įvairūs, kas padeda juos suderinti su kitomis garderobo detalėmis ir aksesuarais.
Kaip skalbti sportinius batelius? Sportiniai bateliai, taip pat kaip ir avalynė

Kaip išvalyti natūralią zomšą
Kaip skalbti zomšines …


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments