Maždaug nuo keturiolikos metų mes susiduriame su gana intymia problema, o būtent: kaip teisingai pasirinkti apatinį trikotažą. Pasirinkimo kančios stumia mus į paieškas be perspektyvų ir gėdijimąsi matavimosi kabinoje. Tačiau ekaip.lt pasiruošęs išgelbėti tave nuo beprasmio laiko gaišimo ir nereikalingo gėdijimosi.
Apatinio trikotažo pasirinkimas – rimtas reikalas, kadangi jis gali papasakoti apie tave daugiau, nei tavo mama. Todėl ir į jo pasirinkimą reikėtų žvelgti delikačiau, nei į tinkamos suknelės ar makiažo pasirinkimą.
Statistika tvirtina, kad daugiau nei 70% net nenutuokia savo tikrojo apatinio trikotažo dydžio arba jį nustatė neteisingai. O tai, kaip žinia, tikra tragedija, kadangi be šių naudingų žinių tu neturėsi nei estetiškos išorės, nei malonaus komforto!
Iškart pasakysime, kad į trikotažą reikia žvelgti atsakingiau, kadangi jis atlieka iškart dvi funkcijas: užtikrina apsaugą nuo kenksmingos aplinkos ir prilaiko krūtinę, o taip pat moralinę – daro moterį gražesnę ir pasitikinčią savimi.
Kaip teisingai pasirinkti apatinį trikotažą pagal dydį?
Jei mes kalbame apie liemenuko dydį, tai pradžioje reikia atlikti du išmatavimus: krūtinės apimties ir apimties po krūtine.
Pirmasis išmatavimas atliekamas juosta, kuri turi apimti griežtai iškiliausias krūtinės vietas, nesuspausdama jų. Kad nustatytumėte tikslų dydį, galima dėvėti paprastą liemenuką be koreguojančio efekto.
Apimtis po krūtine taip pat nustatoma juostos pagalba, kuri eina griežtai po krūtine ir taip pat nustatyto krūtinės ląstos apimtį. Prieš tai pageidautina atsistoto ir išsitiesti.
Kelnaičių dydis nustatomas taip pat, kaip ir kelnių dydis. Tam būtina nustatyti klubų ir liemens apimtį.
Suprasti, ar apatinis trikotažas teisingai parinktas pagal dydį, gana lengva: jis gerai priglunda prie kūno, nepastebimas po drabužiais ir nepalieka žymių ant odos.
Kaip teisingai pasirinkti apatinį trikotažą pagal medžiagą?
Šiame punkte tau būtina remtis į dvi sąlygas: pirma – tai tavo lietimo pojūčiai, o antra – tai metų laikas.
Jei tu renkiesi apatinius šaltajam metų laikui, tai geriau teikti pirmenybę modeliams, kurie sudėtyje turi daugiau medvilnės. O jei šiltam, tai drąsiai rinkis šilką: jis padovanos vėsą ir glaudžiai priglus prie kūno.
Visada atkreipk dėmesį į apatinio trikotažo sudėtį, jis turi didžiąją dalimi būti natūralus, su nedidele elastano, viskozės ar poliesterio priemaiša. Tačiau išimtis gali būti termoapatiniai, pilnai išausti iš sintetinio audinio, tačiau tai visai kita istorija.
Kaip teisingai pasirinkti apatinį trikotažą pagal spalvą?
Tavo arsenale turi būti bazinių juodos ir kūno spalvos apatinių, pageidaujant – baltos. Bet kam tau paprasti apatiniai, jei tu turi universalų kūno spalvos komplektą? Geriau pakeisti paprastus apatinius į nėriniuotus! Toks variantas patrauklesnis ir seksualesnis, tačiau ir ne mažiau pavojingas, apnuoginantis visus figūros trūkumus.
O jei rimtai, tai apatinio trikotažo spalvą reikia rinktis pagal savo spalvinį tipą: žiema, ruduo, pavasaris ir vasara.
0 Comments