Kaip pradėti treniruotis fitneso klube


0

Daugeliui, kas nori įsiregistruoti fitneso klube ir pradėti tobulinti savo kūną, iškyla daug klausimų. Gerai, jei turite draugą, kuris galėtų apie viską papasakoti. O jeigu nėra – skaitykite šį straipsnį ir – pirmyn.
1 Jokių abejonių. Pirma, ką reikia atmesti – tai abejones ir pergyvenimus. Nauji sportiniai įpročiai bus jums tik į naudą. Jei abejojate, kad entuziazmo metams gali neužtekti, pabandykite įsigyti abonementą mėnesiui, ketvirčiui, pusmečiui. O metams – visada spėsite.
2 „Ten visi tobuli, kaip į mane žiūrės” . Iš tikrųjų, nieks į nieką ten nežiūri. Tik vienetai į salę ateina tam, kad pademonstruoti save. O visi kiti ateina į salę, turėdami tokį pat tikslą, kaip ir jūs – tobulinti savo kūną. Patikėkite, mažiausiai salės lankytojus domina kiti lankytojai. Kiekvienas čia užsiima savais reikalais.
3 „Aš nieko nemoku” . Ir tai natūralu. Tam, kad kažko išmokti, reikia tik pradėti. Jums į pagalbą – įvairių video klipų arsenalas, kurių apstu internete, su komentarais ir atsiliepimais. Tik rinkitės. Salėje visada galėsite pasižiūrėti, kaip ir kokius pratimus atlieka kiti. Ir, esant reikalui, visada galite paprašyti bet kokios pagalbos – patikėkite, nieks neatsisakys padėti. Be to, salėse dirba profesionalūs treneriai. Nebūtina imti iš jų pilno kurso paslaugų; galima pradėti nuo dviejų – trijų treniruočių. Po kiek laiko, jūs įgausite įgūdžių ir patys galėsite padėti naujokams.

Kaip pradėti sportuoti fitneso klube

Fitnesas

Fitnesas

4 Vienam liūdna. Visiškai ne. Ir dažniausiai, vienam treniruotis žymiai geriau. Negaišinsite laiko pokalbiams. Todėl su savimi pasiimkite ausines, ir pirmyn.
5 „Aš atėjau į salę. Nuo ko man pradėti?” Pradėkite nuo to, ko jus mokė mokykloje. Tai apšilimas ir patys paprasčiausi pratimėliai. Tuo pat metu apsidairykite aplink ir pasižiūrėkite, kaip dirba jau pabuvę sportininkai; ką iš jų nugriebsite, ką patys sugalvosite. O pavyzdžių salėje tikrai prisirinksite. Ir, kas dažniausiai būna, ne vienas jūs naujokas salėje. Taigi, ir įspūdžiais, ir patyrimu pasidalinti turėsite su kuo. Kiekviename darbe – svarbiausia – pradėti. Nuspręskite, ko jums reikia ir siekite savo tikslo. Jokių kliūčių nėra; jei patys jų nesusikursite.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments