Renkamės antklodes ir pagalves miegui


0

Renkamės antklodes ir pagalves miegui

Žmogus trečdalį savo gyvenimo pramiega,todėl patalynę reikia rinktis atsakingai. Nuo to,kaip jūs patogiai miegosite, priklausys jūsų savijauta, darbingumas ir puiki savijauta visos dienos bėgyje. Rinkti antklodes ir pagalves reikia kiekvienam šeimos nariui individualiai,atsižvelgiant į kiekvieno individualias savybes. Dabar prekyboje siūlomas platus pagalvių ir antklodžių asortimentas;iš įvairių medžiagų ir su visais galimais užpildais.
Rinkdamiesi pagalvę vadovaukitės savo poreikiais. Pagrindinė pagalvės paskirtis-palaikyti miego metu galvą tokioje padėtyje,kad stuburo kaklinė dalis būtų komfortiškoje padėtyje. Pernelyg aukštą pagalvę įsigyti nėra būtinybės-po miego skaudės kaklas. Rinkdamiesi pagalvę, vadovaukitės tuo,koks čiužinys guli ant jūsų lovos. Esant minkštam čiužiniui rinkitės žemą pagalvę,o jei čiužinys kietas-tiks aukštesnė pagalvė.Jei jūs kenčiate nuo stuburo skausmų, kaklo dalyje, tai geriau pirkti ortopedinę pagalvę, kuris padės stuburui ilsėtis komfortiškesnėje padėtyje.
Dar reikia atkreipti dėmesį į užpildą. Kokybiškas užpildas-natūralių pūkų ir plunksnų mišinys. Tik toks užpildas draudžiamas tiems,kas kenčia nuo alergijos. Tokiems žmonėms labiau tiks užpildas iš natūralių bambuko plaušų arba dirbtinis. Prie dirbtinių užpildų priskiriami:komforelis,holofibra,sinteponas. Visi dirbtiniai užpildai nesukelia alergijos, ilgai tarnauja, lengvai džiovinami ir skalbiami skalbimo mašinoje.
O pagalvės su bambukiniu užpildu pasižymi antibakterinėmis savybėmis, tarnauja labai ilgai. Jas galima skalbti, gręžti ir džiovinti skalbimo mašinoje. Jos ir kainuoja daugiau, nei pagalvės su dirbtiniais užpildais.
Taip pat vadovaukitės savo asmeniniais poreikiais rinkdamiesi antklodę. Yrasunkios, lengvos,vasarinės, šiltos,palengvintos antklodės. Rinkitės antklodės užpildą atsižvelgdami į poreikius. Dirbtiniai užpildai gerai džiovinami ir skalbiami, nesukelia alergijos, praleidžia orą.
Pūkinės antklodės labai minkštos, lengvos, ilgaamžės ir kokybiškos. Pūkinės antklodės tarnybos laikas – 20 metų. Vilnonė antklodė leidžia nervų sistemai atsipalaiduoti,yra labai šilta ir gerai kvėpuoja. Gaila, nei vilnonės, nei pūkinės antklodės netinka žmonėms, kenčiantiems nuo alergijos.
Antklodė su bambukiniu užpildu pasižymi antibakterinėmis savybėmis, ji lengva, labai šilta ir gerai praleidžia orą. Tai optimalus variantas asmenims, kenčiantiems nuo alergijos.
Renkantis antklodę būtina atkreipti dėmesį ne tik į užpildą, bet ir į jos dydį. Jei jūs miegate po viena antklode su mylimu žmogumi,tai rinkitės eurodydį arba dvigulę. Taip pat neverta pamiršti,kad miegas dviese malonus, jei pas jus elitiniai patalynės užvalkalai. Jeigu jūs miegate kartu, bet po dviem skirtingomis antklodėmis, tai optimaliausias variantas bus pusantrinė antklodė.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments