Paviešintos naujojo flagmano Nokia 9 charakteristikos


0

PanARMENIAN.net – Portalo FrAndroidžurnalistai sugebėjo pratestuoti naująjį flagmaną Nokia 9, su dviguba kamera. Šaltinis pažymi, kad smartfonas buvo specialiame dėkle, uždengiančiame pilnai korpusą ir neleidžia įvertinti dizaino.
Smartfonas turi 5,27 colių ekraną, 2560×1440 taškų raiškos, palaikant Always On Display funkciją. Taip pat jis gavo 8 branduolių procesoriųQualcomm Snapdragon 835 ir keturis Gb operacinės atminties. Smartfonas dirba Android 7.1.1 platformoje, o interfeisas primena standartinį sistemos vaizdą, rašo Lenta.ru.
Taip pat pasitvirtino informacija dėl dviejų kamerų smartfone, kurių moduliai – 13 megapikselių. Kaip ir Huawei aparatuose, vienas sensorių monochrominis ir kameros papildyme, gali susijungti trpusavyje. Tačiau šaltiniai pažymi, kad nuotraukų kokybė – vidutiniška.

Nokia 9

Nokia 9

Nokia 9

Manoma, kad telefono korpusas – metalinis. Ant jo yra ausinių ir USB type – C lizdai. Po ekranu du sensoriniai klavišai ir pirštų atspaudų skenerio mygtukas. Prezentacijos data ir kaina – neskialbiami.
Anksčiau buvo pranešta, kad HMD gali pristatyti Nokia 9 tik trečiame, 2017 – ųjų, ketvirtyje. Anonso laukiama birželio gale – liepos pradžioje, o pardavimų startas – arčiau trečiojo ketvirčio pabaigos ar net kiek vėliau. Europos valstybėms kaina įvardinta 749 Eurai, o JAV – 699 doleriai. Tai 649 doleriais daugiau ir lyginama su 759 eurais, kurių prašoma už iPhone 7 JAV ir Europoje.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments