Kaip vizualiai padidinti blakstienų apimtį


0

Kaip vizualiai padidinti blakstienų apimtį

Išraiškingas ir patrauklias akis pabrėžia ne tik profesionaliai atliktas makiažas, bet ir tankios bei ilgos blakstienos. Dailiosios lyties atstovės tai įvertino jau gilioje senovėje, tuomet ir buvo pradėti naudoti įvairūs mišiniai blakstienoms dažyti. Šiandiena kosmetinės priemonės gerokai skiriasi nuo ankščiau naudotų, yra siūlomas įvairus asortimentas ir šiuolaikinei moteriai žymiai lengviau pasiekti norimo rezultato.

Jums reikės:

  • blakstienų tušo;
  • prietaiso blakstienoms užriesti;
  • akių kontūro pieštuko;
  • dirbtinių blakstienų;
  • klijų blakstienoms;
  • dantų krapštukų;
  • ricinos arba varnalėšų aliejaus;
  • vitaminų A, D, E.

Patarimas кaip vizualiai padidinti blakstienų apimtį

Instrukcija
1. Paprastas ir plačiai naudojamas blakstienų ilginimo būdas yra blakstienų padengimas tušu, jis vizualiai padidina jų apimtį. Jūs galite naudoti tušą, kuris suteiks jūsų blakstienoms papildomos apimties. Šiandiena yra nemažai bendrovių gaminančių panašią kosmetinių priemonių produkciją. Blakstienų apimtis didinama naudojant riebios struktūros tušą su storu didelės apimties šepetėliu. Jūs galite naudoti ir paprastą tušą, tačiau prieš padengiant juo blakstienas, jas šiek tiek papudruokite.
2. Profesionalūs visažistai, kurdami įvaizdį naudoja specialius įrankius skirtus blakstienoms užriesti. Užriesti blakstienas reikia dar prieš padengiant jas tušu.
3. Atlikdami vakarinio makiažo procedūrą, atsargiai, akių kontūro pieštuku ant viršutinio voko nubrėžkite ploną liniją. Šis kontūras patamsins blakstienų pagrindo juostą ir jos atrodys tankesnės.
4. Vizualiai padidinti blakstienų apimtį gali teisingai paryškintas akių kontūras. Brėždami liniją, ją šiek tiek kilstelėkite ties išoriniu akies kampučiu, vidinio voko kraštą pabraukite baltu pieštuku.
5. Taip pat galima priauginti dirbtinas blakstienas, šią paslaugą jums suteiks grožio salone. Tokios blakstienos laikosi pakankamai ilgai (maždaug tris savaites). Atlikus šią blakstienų priauginimo procedūrą, akių negalima trinti, dažnai plauti, nerekomenduojama naudoti kosmetikos.
6. Įsigykite geros kokybės dirbtinas blakstienas ir priklijuokite jas patys. Įmerkite šias blakstienas į šiltą vandenį, paimkite jas pincetu ir truputį išlenkite. Dantų krapštuką arba ploną lazdelę suvilgykite specialiais klijais ir patepkite visą dirbtinų blakstienų pagrindą. Po to, kruopščiai prispauskite jas prie savo blakstienų. Kad paslėpti dirbtinių blakstienų tvirtinimo vietą, ją užmaskuokite akių kontūro pieštuku.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments