Kaip pritvirtinti akutes plaukuose


0

Kaip pritvirtinti akutes plaukuose

Yra daugybė būdu, kaip atrodyti gražiai ir išsiskirti iš kitų. Galima apsivilkti madingus drabužius ir avalynę, pasidaryti ryškų makiažą ir, žinoma, gražią šukuoseną. Vienas iš tokių variantų yra akučių nešiojimas plaukuose. Šie papuošimai suteiks jūsų plaukams neįprastą blizgesį ir grožį.

Instrukcija

1 Prisegamos sruogos su akutėmis. Išsirinkite reikalingos spalvos sruogą. Ji gali būti jūsų natūralių plaukų spalvos, o gali ir kardinaliai nuo jų skirtis. Padarykit tiesų sklastymą plaukuose ir nepastebimų segtukų pagalba pritvirtinkite sruogą prie šaknų. Tokie segtukai būna komplekte skartu su sruogomis. Šis būdas yra geras tuo, kad sruoga pagaminta iš natūralių plaukų, kuriuos galima sugarbanot, plaukti ir netgi dažyti.
2 Sekantis būdas – tai valas su akutėmis ant keratino kapsulės. Nusipirkite specializuotoj parduotuvėje žnyples, skirtas kapsulių lydymui. Perskirkite plaukus tiesiu sklastymu ir išskirkite apie 2 mm sruogą. Kabliuko pagalba įtraukite plaukus į kapsulę ir pritraukite kiek tik įmanoma arčiau šaknų. Suspauskite kapsulę žnyplėmis, kol ji visiškai išsilydys. Valas, pritvirtintas tokiu būdu, išsilaikys apie du mėnesius. Yra valų, kurie tvirtinami kilpų pagalba. Toks valas laikysis vieną – dvi dienas, tačiau jį galima naudoti ne vieną kartą.
3 Vienas iš pačių patogiausių būdu – tai akutės su silikonu. Tokių akučių komplektas parduodamas kartu su specialiu kabliuku, karoliukais ir laikikliais su silikono pagrindu. Kabliuku užkabinkite nedidelę plaukų sruogą ir įverkite karoliuką, apačioje sutvirtinkite silikonu. Tokias akutes galima nuimti ir uždėti daugybę kartų.
4 Taip pat akutes galima pritvirtinti siūlų, adatos ir klijų pagalba. Nusipirkite akutes, su taip vadinama ausele. Įverkite 15 – 20 cm siūlą į adatą. Atskirkite 2 – 3 mm plaukų sruogą, užtepkite ant jos gelio arba lako ir pradėkite iš jos pinti kasytę. Po to, kai nupinsite 2 – 3 kasytes, vidutinę sruogą įkiškite į siūlo kilpą. Uždėkite ant adatos akutę ir patraukite ją iki galo. Toliau atsargiai judėdami adata, patraukite siūlą, o kartu su juo ir plaukų sruogą, perveriant pro ausyte. Supinkite dar 2 – 3 cm kasytes ir pakartokite tokį pat manevrą. Kai liks 2 – 3 mm uodegytė, kurio jau nebeįmanoma supinti, užtepkite ant jos klijų. Visų geriausiai tik nagų klijai, tačiau galima paimti ir paprastą momentą.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments