Kaip praleisti Valentino dieną


0

Kokia pagrindinė šventė, kupina romantizmo, švelniausių jausmų, prisotinta nepakartojamo meilės aromato? Be jokios abejonės – Švento Valentino Diena. Liūdna vasario 14 – osios istorija – žinoma visiems: vargšas šventikas Valentinas, siuntė meilės laiškus savo mylimąjai, o pagal kitą versiją – Valentinu vadino šventiką, kuris slapčia tuokė įsimylėjusius. Kaip ten bebūtų, svarbu tai, kad visame pasaulyje vasario 14 diena – visų įsimylėjusių diena. Ir kaip ją praleisti?
Būtent šiai temai ir skirtas mūsų straipsnis. Vasario 14 – oji – diena, kai geriausia prisipažinti apie savo jausmus mylimąjam, mylimąjai. Tik deje, vasario 14 – oji daugeliu atvejų išpuola, kaip darbo diena; todėl, tenkintis jos privalumais, galima tik nepilną dieną – daugiausiai – vakarais, naktį. Tačiau tai netrukdo išsakyti savo jausmų vienas kitam; o netgi – romantiškiau. Todėl ir praleisti šią nuostabią dieną reikia neįprastai, įdomiai.
Jeigu jūs kažką darote tą dieną, ką ir įprastom dienom, Valentino dieną, darykite tai su kažkokia naujove. Pavyzdžiui, jeigu išsiruošėte į čiuožyklą, iš anksto išmokite kokį nors naują elementą ir tą dieną pademonstruokite savo įšrinktąjam ar išrinktąjai. Nusiveskite savo mielą žmogų į kokį nors renginį, į kurį paprastą dieną nevaikštote (boulingas, bilijardas, stalo žaidimai…), apsilankykite žirgyne, kur būtų leidžiama pajodinėti, užsukite į kiniško masažo saloną, sudalyvaukite arbatos gėrimo seremonijoje ir tt. Ir visiškai nebūtina, kad programą sugalvotų džentelmenas. Merginos irgi turi teisę rodyti iniciatyvą tokiems renginiams; ir netgi – joms tai geriau suveikia fantazija.

Valentino diena

Valentino diena

Na, o jeigu niekur nesinori eiti – suprantama, vasario 14 – oji – romantiškos vakarienės namuose, metas. Šiam vakarui reikia pasiruošti iš anksto. Moteriai vertėtų įsigyti seksualesnius naktinius rūbus, pagaminti maistą, kurį dievina išrinktasis, temiškai suserviruoti stalą. Patiekalų daug nereikia, bet ir vieno per mažai. Šiai progai labai tinka suši, įpač, jei niekada neragavote prieš tai. O svarbiausia – blanki, žvakių šviesa, aromatiniai smilkalai. Patikėkite, nieko nėra blogo tame, jei vasario 14 – oji, bus namų aplinkos diena. Tai netgi labai romantiška, intymu, toliau nuo svetimų akių. Nereikia pamiršti vyno ar šampano. Ne didelis švelnaus alkoholio kiekis tik įkaitins aistrą tarp dviejų įsimylėjusiųjų. Kai visi tostai išsakyti, patiekalai suvalgyti, galima peržiūrėti romantiškus kino filmus, susijusius su meilės istorijomis («Vaiduoklis», «Angelų miestas», «Saldusis lapkritis», «Arti širdies» ir daugelį kitų). O kaip pratęsti šią romantišką naktį – pasirinkimas jūsų.
O jeigu aukščiau pasufleruoti būdai ne prie širdies – sugalvokite kažką naujo. Pavyzdžiui – suorganizuokite fotosesiją ir atraskite kažką naujo jūsų išrinktojo ar išrinktosios vizijoje. Nepamirškite, kad yra dar ir vasario 14 – osios rytas. Nusiūskite jam arba jai žinutė, su romantiška šypsenėle, švelnia užuomina apie jausmus, kaip priminimą apie vakarinį pasimatymą. O dieną paruoškite kokią nors simbolišką dovanėlę. Jeigu esate ne kartu – geriausiai prezentą įteikti mylimąjam per kurjerį. Atminkite tai, kad ne taip svarbu kur ir kaip būnate šią šventinę dieną. Svarbiausia, kad ši diena dar stipriau surištų jūsų jausmus visam gyvenimui.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments