Kaip pervilkti baldus savarankiškai


0

Kaip pervilkti baldus savarankiškai

Ankščiau ar vėliau ateina toks momentas, kai jūsų minkšti baldai jau ne taip patraukliai, praranda pirminę išvaizdą: apmušalai išbluko ir nusitrynė, porolonas susmuko ir susispaudė. Neskubėkite išmesti daikto, tuo labiau, jeigu jūsų šeimos biudžetas neleidžia nusipirkti naujų. Šiuo atveju, galima kreiptis į bendrovę, kuri pervelka baldus, tačiau daug įdomiau ir pigiau tai padaryti savomis rankomis.

Jums reikės:

• – baldų segtuvo;
• – žirklių;
• – kabių;
• – plokščio atsuktuvo;
• – replių;
• – porolono;
• – medžiagos;
• – metro;
• – klijai.

Instrukcija kaip pervilkti baldus

[dropcap type=”rounded-with-ring” color=”blue” ]1[/su_dropcap] Pirmiausiai, parduotuvėje įsigykite visas būtinas medžiagas. Pasirinkite tinkamą medžiagą baldų pervilkimui, tai gali būti oda (tiek dirbtinė, taip ir natūrali), veliūras, žakardas arba gobelenas. Ypatingą dėmesį atkreipkite į medžiagos kokybę, atspalvį ir gamyklinį broką. Rinkdamiesi poroloną, atsižvelkite į tankumą ir storį, minkštų baldų pervilkimui tiks porolonas su didžiausiu tankumu ir apytiksliai 30 centimetrų.
[dropcap type=”rounded-with-ring” color=”blue” ]2[/su_dropcap] Atėjo metas išardyti senus baldus, su atsuktuvo pagalba nuimkite porankius, sėdynes ir nugarą nuo karkaso. Apžiūrėkite karkasą, suveržkite visus sutvirtinimus (jeigu tai yra būtina), esant būtinybei, pakeiskite medines detales (jeigu jos sulūžo arba nebetinkamos naudoti. Sujungimus galima suklijuoti.
[dropcap type=”rounded-with-ring” color=”blue” ]3[/su_dropcap] Po to paimkite plokščią atsuktuvą ir nuimkite baldų kabes, atsikratykite nuo senų apmušalų. Tai darykite labai atsargiai, pasistenkite nesugadinti medžiagos, todėl, kad jūs pagal ją darysite naujos medžiagos iškarpas.
[dropcap type=”rounded-with-ring” color=”blue” ]4[/su_dropcap] Išmatuokite karkasą ir iškirpkite poroloną pagal gautus išmatavimus. Karkasą gausiai sutepkite gerai klijais ir pritvirtinkite poroloną, palikite, kad išdžiūtų. Išlankstykite paruoštą apmušalų medžiagą ir apveskite senas iškarpas, iškirpkite.
[dropcap type=”rounded-with-ring” color=”blue” ]5[/su_dropcap] Paklokite medžiagą pervilkimui, stebėkite, kad ji būtų lygi, be deformacijos ir klosčių. Uždėkite ant medžiagos atitinkamą baldų konstrukcijos detalę ir apvilkite medžiaga, užfiksuokite baldų segtuvo pagalba. Norėdami, kad nepersikreiptų raštas, medžiagą pradėkite tvirtinti nuo vidurio. Atstumas tarp tvirtinimų turi būti ne daugiau kaip keturi centimetrai. Pervilkite kiekvieną baldų detalę ir surinkite pagal sekančią tvarką: iš pradžių pastatykite nugarą, po to sėdynę ir paskutinėje eilėje porankius.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments