Kaip paruošti dovaną gimimo dienai


0

Artimo žmogaus gimimo diena – tai ypatingas įvykis, kuriam ruoštis reikia su visa atsakomybe. Žinoma, pagrindine dalimi yra dovana, kurią išrinkti reikia išmanumo.

Kaip paruošti gimtadienio dovana

Kaip paruošti dovaną gimimo dienai

Instrukcija
1 Pradėkite ruoštis iš anksto. Dovanos pirkimas paskutiniosiomis valandomis prieš šventę rodo jūsų požiūrį į sukaktuvininką. Bet jeigu jūs vis dėlto norite padovanoti kažką vertingo, tai teks paaukoti šiek tiek daugiau laiko. Savaitės visiškai užtenka, jei jūs nenusprendėte dovanos pristatymą užsakyti internetu.
2 Vardan šventės kaltininko, pasistenkite atsitraukti nuo savo kasdieninių darbų. Dovanos rinkimas, deja, turi priklausyti visiškai ne nuo jūsų skonio. Visai nepakenktų pasidomėti, ko šventės kaltininkui šiuo momentu reikėtų, jei, žinoma, jus sieja artimi santykiai. Kartais gera dovana yra ir šventės proga įteikti pinigai, bet tik patiems artimiausiams draugams ir giminėms.
3 Į dovanos įteikimą pasižiūrėkite kūrybiškai. Netgi iš anksto perkant gerai žinomą dovaną, situaciją apipinkite žaismingumu. Sugalvokite įdomų spektakliuką, dovanėlės aprašymą, apgalvokite jos įpokavimą. Dovanojant pinigus, niekada neduokite nesuvyniotų, o įdėkite į voką arba specialų atviruką. Arba juos galima padovanoti, nustebinant sukaktuvininką. Pavyzdžiui, pakeiskite kupiūrą po keletą litų, sudėkite į dėžutę, sutrombuokite, būtinai apriškite su kaspinėliu. Kai dėžutę atidarys, tai bus kaip mažytis fejerverkas. Tuo momentu galima palinkėti šventės kaltininkui visada maudytis piniguose.
4 Suvienykite savo jėgas su draugais, kurie taip pat susiruošę pasveikinti sukaktuvininką. Jei jums į galvą ateina tik labai brangios dovanos, arba jūs žinote, kad sukaktuvininkui kažko tokio reikia, galima sukurti darbo grupę dovanos paruošimui. Suvienykite savo finansines ir kūrybines galimybes su keletu draugų ir nuo to šventė pasidarys tiktai linksmesnė.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments