Kaip panaikinti raukšles ant kaklo


0

Raukšlės ant kaklo gali atsirasti dėl to, kad odai šioje srityje buvo skiriama nepakankamai dėmesio bei priežiūros. Taip pat, ši kūno dalis yra pastoviai judinama. Todėl, jeigu kaklo raumenys yra per silpni, tuomet gali susiformuoti giluminės raukšlės. Sulėtinti odos senėjimo procesus ir sušvelninti atsiradusias raukšles, jums padės specialūs pratimai, odos kaukės bei kompresai.

Nechirurginis kaklo raukšlių lyginimas

Nechirurginis kaklo raukšlių lyginimas

Instrukcija
1 Pirmiausiai, reikės atsikratyti įpročių, kurie padėjo susiformuoti giluminėms raukšlėms esančioms kaklo srityje. Neglauskite smakro prie krūtinės, pasistenkite laikyti galvą šiek tiek pakeltą. Rinkitės patogias pagalves, jos neturi būti aukštos ir užtikrintų tinkamą kūno padėtį miegant. Nemiegokite įspraudę veidą į pagalvę!
2 Negaudami tinkamo krūvio kaklo raumenys degraduoja. Jie tampa silpni bei suglebę. Tai atsispindi kaklo odoje, kurios būklė mūsų nedžiugina. Kad išvengtumėte tokių pasekmių, kiekvieną dieną darykite kaklo gimnastiką. Pradėkite nuo nesudėtingų judesių – pavyzdžiui, sukinėkite galvai į dešinę ir į kairę. Palaipsniui įtraukite sudėtingesnius elementus: pasukę galvą į dešinę pusę, atloškite galvą atgal. Atlikite tą patį judesį ir pasukdami galvą į kairę pusę.
3 Tokie pratimai atliekami kiekvieną dieną, padės jums atsikratyti ant kaklo esančių riebalinių raukšlių. Paruoškite du dubenėlius su pasūdytu vandeniu – vieną su karštu, o kitą su šaltu vandeniu. Suvilgykite rankšluostį karštame vandenyje, jo perteklių nuspauskite, paimkite už galų ir pridėkite po smakru. Staigiais judesiais, rankšluosčio galus, tai suglauskite, tai vėl išplėskite į šonus, tuo pat metu tapšnokite kaklo odą. Po 5-6 tokių procedūrų, sudrėkinkite rankšluostį šalto vandens dubenyje. Visus veiksmus pakartokite. Tokius kontrastinius pratimus kartokite 6 kartus. Baikite šias procedūras pamirkę rankšluostį šaltame vandenyje. Po to, lengvai masažuodami kaklą įtrinkite maitinamuoju kremu.
4 Labai gerą efektą suteikia kaukė iš bulvių ir agurkų sulčių. Išvirkite vidutinio dydžio bulvę, sutrinkite trintuve. Įpilkite 2 valgomuosius šaukštus agurkų sulčių. Dar šiltu mišiniu patepkite kaklą, apvyniokite jį marle ir celofano plėvele, ant viršaus apriškite šaliką. Procedūra trunka 15 minučių.
5 Kiaušinio baltymo kaukė – tai puiki priemonė padedanti išlyginti kaklo raukšles, ją galima pasidaryti namų sąlygomis. Kaklo odą kruopščiai nuvalykite. Plačiu teptuku kiaušinio baltymu padenkite kaklo ir dekoltė sritis, palikite 10-15 minučių. Po to, nuplaukite šiltu vandeniu. Kaklo odą patepkite maitinamuoju kremu.
6 Kaklo odai padarykite kompresą iš grietinės arba alyvuogių aliejaus. Palaukite 15 minučių, po to nuplaukite.
7 Jeigu oda labai suglebusi, o raukšlės pakankamai gilios, tuomet namuose atliekamos procedūros nepadės. Vienas iš pačių efektyviausių būdų, kuris panaikins kaklo odos defektus yra odos patempimas. Tai chirurginis būdas, kuris yra saugus ir suteikiantis puikius, ilgalaikius rezultatus.
8 Taip pat galima atlikti kontūro plastinę procedūrą. Į problemines vietas gydytojas įleidžia gelio užpildus, kurių sudėtyje yra hialurono rūgštis. Po procedūros, raukšlės išsilygina, oda tampa standesnė. Tokie gelio užpildai panaikina net ir laibai gilias raukšles.

https://youtube.com/watch?v=xn5h4IJr3ME%E2%80%8E


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments