Kaip nustatyti, patinkate Jūs žmogui ar ne


0

Santykiai tarp žmonių turi savo įstatymus ir taisykles. Kaip sužinoti kiek vienas žmogus patinka kitam? Ar yra žmogaus elgesys, kuriuo mes domimės, paprastas mandagumas ar simpatijos požymis? Jums gali kilti pagunda paklausti apie tai, tačiau gavus atsakymą, abejonės vis tiek išliks. Laimei, yra patikimų būdų tai sužinoti, ar Jūs patinkate žmogui.

Kaip žinoti, ar kam nors patinki

Kiekvienas žmogus nori būti mylimas

Kiekvienas žmogus nori būti mylimas

1 Atkreipkite dėmesį į jo kūno padėtį. Jeigu Jūs patinkate žmogui, jis bus dažniau pasisukęs į Jus veidu, o ne nugara. Norėdamas įsigilinti į viską, ką Jūs sakote, šis asmuo šiek tiek palinks į Jus, pakumps. Sėdimoje padėtyje, suinteresuotas Jumis asmuo, visu kūnu (ir klubais, ir nugara) pasisukęs į Jūsų pusę. Rankos ir kojos ne sukryžiuotos. Darydami išvadas, stenkitės būti kiek įmanoma objektyvesnis. Jūsų susidomėjimas asmeniu gali trukdyti Jums tinkamai vertinti situaciją.
2 Pažiūrėkite į paveikslą ant sienos, pokalbio su asmeniu metu. O tada pažvelkite jam į akis. Jei Jūs patinkate asmeniui, tai jis seks Jūsų žvilgsnį – tiesiog, taip kaip ir Jūs, pažvelgs į paveikslą. (Jei nėra paveikslo, sąvaržėlė irgi tiks). Stebėdami žmogų, darykite tai nepastebimai. Priešingu atveju, jo elgesys būtų tiesiog atsakymas į Jūsų dėmesį, o eksperimento rezultatų tikslumui reikalinga tiesioginė reakcija.
3 Pakeiskite veido išraišką, pažaiskite su mimika: šiek tiek susiraukite, kažkam nusišypsokite, tam tikru momentu sustinkite, tarsi susimąstęs. Žiūrėkite ar” atspindi” jis Jūsų veido išraišką. Bakstelėkite pirštais į stalą, atkreipkite dėmesį, ar jo pirštai sujudėjo, kartodami Jūsų judesius. Žmogui būdinga kartoti gestus ir veido išraiškas, tų, kurie jam patinka.

Bendravimas su žmonėmis

Bendravimas su žmonėmis

4 Įsiklausykite į tai, ką jis sako, į ką lengviausiai atsakinėja, kokiomis temomis jis pradeda pokalbį. Jei jo iniciatyva pokalbis dažnai užeina apie tai, kas domina jus abu, tai reiškia, kad žmogus nori įtikti Jums, įtikina Jus, kad Jūs su juo -” sielos draugai” .
5 Palieskite jo ranką, pasakodami skurdžią gyvenimo istoriją ar anekdotą, pasislinkite beveik prisiglausdami. Jeigu Jūs patinkate žmogui, jis nepatrauks savo rankos ir neatsitrauks, priešingu atveju – atsitrauks, stengdamasis išlaikyti patogų atstumą.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments