Kaip įgauti formą po gimdymo?


0

Štai, pagaliau jūs tapote jauna mama. Žinoma, tai labai džiugus įvykis. Viskas atrodo gerai, tačiau jūs pastebėjote, kad per nėštumo laikotarpį priaugote daug papildomų kilogramų ir kad jūsų figūra jau neturi patrauklios išvaizdos. Ką gi padaryti ir kaip jūsų kūną gražinti į pradinę formą? Neverta pulti į depresiją ir save kankinti dietomis. Jums tiesiog reikia laikytis sekančių reikalavimų:

Kaip po gimdymo atgauti formas

Kaip po gimdymo atgauti formas
Maitinkite vaiką pienu, jei tik jo dar turite, kadangi maitindami jūs suteikiate savo vaikui visus būtinas medžiagas, kad pas jį būtų geras imunitetas, o taip pat be jokių pastangų kiekvieną dieną netenkate papildomų kalorijų.
Pakoreguokite savo įprastą mitybos racioną, pradžioje baikite valgyti po šešių valandų vakaro ir pagal galimybes sumažinkite saldumynų ir miltinių produktų kiekį. Pasistenkite valgyti sriubas, neriebią mėsą, keptas daržoves, javainius ir kitus nekaloringus maisto produktus.
Gerkite daugiau skysčių, pavyzdžiui, žalią arbatą su citrinomis, kuris malšina troškulį ir pakelia viso organizmo tonusą.
Daugiau vaikščiokite su vaiku gryname ore, tai yra naudinga ne tik jums, bet ir jūsų mažyliui. Judėkite net tada, kai migdote mažylį, pavyzdžiui, pašokite, kai jį supate vežimėlyje.
Pradėkite sportuoti arba bent jau darykite paprastą mankštą, su dideliu kiekiu pratimų, tačiau tai geriau daryti praėjus keliems mėnesiams po gimdymo, kad išvengtumėt visokeriopų sunkumų.
Laikykitės dienos režimo, visų pirmą yra svarbiausia gerai išsimiegoti, kadangi žmogus, kuris neišsimiega nori valgyti du kartus stipriau, nei žmogus, kuris gerai pailsėjo naktį ir išsimiegojo.
Naudokite specialius kremus, kurie yra skirti tam, kad suteikto odai tvirtumo. Skirkite laiko ir būtinai nueikite pasidaryti masažo, kuris leis jums atsipalaiduoti ir užtvirtins rezultatą ir net pakoreguos tai, ko jums nepavyko atlikti, būtent patempti pilvuką. Ir šioje situacijoje svarbiausia-mylėti save tokią kokia esi. Juk jūs laiminga nuo to, kad tapote mama, o laiminga moteris negali būti negražia.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments