Ką daryti su plaukais ant rankų


0

Kaip nebūtų gaila, tačiau plaukai ant rankų auga ne tik pas vyrus ir savo buvimu, gadina nuotaiką gražios lyties atstoves. Juos pašalinti galima ir namų sąlygomis, tačiau labai neilgam, taip pat ir kosmetologijos salone – visam laikui. Rinktis, žinoma, jums.
Neretai pamačius plaukus ant rankų, iškila viena mintis – nusiskųsti. Variantas, iš principo neblogas, tačiau po trumpo laikotarpio jie vėl ataugs. Jeigu, vis dėl to, ryžotės tam, tuomet iš pradžių odą apdorokite šveitikliu, kad ataugdami plaukeliai, neįaugtų į odą. Užtepkite skutimosi putas ir prieš augimą, pašalinkite plaukus. Nusiplaukite rankas ir patepkite antibakteriniu kremu arba nuvalykite odą losjonu, kurio sudėtyje yra spirito. apytikriai po 3 – 5 dienų, jūs pastebėsite, kad plaukeliai pradėjo augti.

Rankų odos priežiūra

Rankų odos priežiūra

Reikia pastebėti, kad su laiku jie tampa šiurkštesni. Depiliacijos kremas, kuris ištirpdo plauko struktūrą – optimaliausias variantas. Užtepkite jį plonu sluoksniu ant probleminės zonos, trumpai palaikykite (pasitikslinkite instrukcijoje) ir pašalinkite specialia mentele arba nuplaukite po tekančiu vandeniu, kempinės pagalba. Rankas patepkite mainančiu kremu.
Viskas atlikta! Plaukeliai ataugs maždaug po savaitės. Depiliacijos kremas nekenkia plaukų struktūrai, todėl nereikėtų pergyventi, kad jie pasidarys šiukštūs. Vaško juostelės – tai stiprių moterų pasirinkimas. Plaukus jos pašalina pakankamai gerai, plaukai atauga labai iš lėto. Ir viskas būtų gerai, bet šalinant vaško juosteles nuo odos, atsiranda skausmas, kurį, tiesą sakant, galima iškęsti. Todėl, jeigu norite atsikratyti plaukų ir pamiršti apie juos bent jau 1 – 2 savaitėms, tuomet pasinaudokite šiuo nuostabiu būdu.

Tinkama rankų priežiūra

Tinkama rankų priežiūra

Jeigu turite epiliatorių, tuomet jo pagalba, pabandykite pašalinti plaukus. Reguliariai naudojant ši prietaisą, galima pasiekti neblogų rezultatų – plaukai padės augti vis lėčiau. Na, o jeigu jūs aplamai svajojate daugiau niekada nebepamatyti jų ant savo rankų, tuomet keliaukite tiesiai į kosmetologijos kabinetą. Specialistas parinks jums tinkantį plaukų šalinimo būdą, kurį atlikus, jūs visam laikui pamiršite apie tai, kad dar taip neseniai, jie jums taip sunkimo gyvenimą.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments