Jūsų vaizdo kamerą galima pajungti prie kompiuterio


0

Vaizdo kameros komplekte yra USB kabelis, kad ją galėtumėme prijungti prie kompiuterio. Tai leidžia jų funkcijas naudoti kaip didelės raiškos web kamerą. Tai padaryti galima dviem būdais.

Jums reikės:

• įrenginio tvarkyklės;
• programos WebcamDV.

Kaip naudotis vaizdo kamera vietoje web kameros

vaizdo kamerą

Kaip naudotis vaizdo kamera vietoje web kameros

[dropcap type=«rounded» color=«blue»]1[/su_dropcap] Jeigu jūsų vaizdo kamerą galima pajungti prie kompiuterio USB jungties pagalba, patikrinkite ar komplekte yra diskas su tvarkykle (driver), kurios pagalba jus galėsite susieti abu prietaisus web kameros režimu.
[dropcap type=«rounded» color=«blue»]2[/su_dropcap] Įdėkite diską į diskų įvesties dėklą ir naudodamiesi instaliavimo instrukcijos meniu, įdiekite programinę įrangą į jūsų kompiuterį. Dažnai tvarkyklė kuri skirta vaizdo kameros naudojimui vietoje web kameros, yra įdiegiama atskiru elementu, kurį būtina pažymėti varnele, sąraše rodančiame į kompiuterį diegiamų programinių komponentų visumą.
[dropcap type=«rounded» color=«blue»]3[/su_dropcap] Įdiegę vaizdo kameros tvarkyklę, iš naujo paleiskite kompiuterį ir pajunkite kamerą USB kabelio pagalba, kuris yra kameros komplekte. Šiek tiek palaukite ir įrenginys atsiras sistemoje.
[dropcap type=«rounded» color=«blue»]4[/su_dropcap] Kamerą galite įdiegti ne tik tvarkyklės (driver) pagalba, taip pat, tai galite atlikti kompiuterio valdymo programos pagalba suradę skyrių „printeriai, skaneriai, kameros” . Vaizdo kokybė nustatoma remiantis veikiančia programa, interneto ryšio greičiu, procesoriaus ir vaizdo plokštės techninėmis charakteristikomis.

vaizdo kamerą

Vaizdo kamera

[dropcap type=«rounded» color=«blue»]5[/su_dropcap] Jeigu jūsų vaizdo kamera negali aktyvuotis jau aprašytų pajungimo priemonių pagalba, pasinaudokite programinės įrangos demonstracine (demo) versija WebcamDV. Jos veikimo esmė grindžiama tuo, kad operacinė sistema pati atpažįsta prie jos pajungtą vaizdo kamerą, kuri gali veikti, kaip pilnavertė web kamera.
[dropcap type=«rounded» color=«blue»]6[/su_dropcap] Ši programa yra mokama, prieš ją įsigyjant, jūs galite išbandyti bandomąją versiją. Apytikslė jos kaina 20 dolerių. Atsisiųsti ją galėsite iš gamintojo internetinės svetainės arba įsigyti interneto parduotuvėje.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments