Juodai balti tapetai interjere-aštrių pojūčių mėgėjams


0

Juodai balti tapetai interjere-aštrių pojūčių mėgėjams

Juodai balti tapetai-įžūli kombinacija, kurią naudoti sienų apipavidalinime ryšis ne kiekvienas. Prieš surizikuojant ir išklijuojant sienas juodai balta gama, verta kruopščiai apgalvoti visą dizainą, įskaitant patalpos ypatybes ir jos pagrindinę paskirtį. O dar, apipavidalinant kambarį diametriškai priešingomis spalvomis labai svarbu nesukurti niūrios ir valdiškos aplinkos, praradusios jaukumą ir komforto atmosferą.

Ką reikia prisiminti, renkantis juodai baltus tapetus

Juodai baltos gamos interjeras turi prasidėti nuo sprendimo, kokia būtent spalva turės viršenybę:juoda ar balta. Čia svarbus veiksnys yra kambario dydis.
Atminkite:balta spalva turi savybę vizualiai didinti patalpą, o štai juoda atvirkščiai, daro erdvę mažesnę, lyg susiaurindama ją. Ryškiu pavyzdžiu čia gali pasitarnauti mažagabaričio buto kambario siena, išklijuota juodais tapetais su plonu baltu ornamentu. Toks dizainas, neteisingai išdėsčius akcentus, gali paversti visą patalpą į celę.
Atskirai reikia aptarti ir atmosferą, kurią sukuria kiekviena iš spalvų. Balti tapetai suteikia interjerui „vėsumo” , o štai juodos sienos, atvirkščiai, suteikia kambariui „šiltumo” ir tam tikro paslaptingumo.
Jei jūsų tapetų ornamente daugiau juodos spalvos, tai ji suteiks interjerui apsaugojimo atmosferos, kuri idealiai tiks kabinetui. Be to, ramus juodai baltas sienų apipavidalinimo derinys įtakos susikaupimą darbui. Kas liečia miegamojo interjero apipavidalinimą, tai šiuo variantu monochrominiai tapetai pripildys kambarį paslapties, gimusios iš magiško juodos ir baltos derinimo tandemo.
Juodai balti tapetai interjere-tai aktualus minimalizmas, kuris visada bus madingas.
Juodai balto derinio paprastumas ir natūralumas
Monochrominio derinio kontrastas sienų apipavidalinime toks universalus, kad gali būti naudojamas bet kokios patalpos dizainui, ar tai būtų koridorius, virtuvė ar svetainė, kabinetas ar miegamasis.
Juodai balti tapetai puikiai atrodo tiek mažagabaritiniuose kambariuose, tiek labai didelių patalpų interjere. Svarbiausia čia-teisingai parinkti spalvų santykį, kad pabrėžtumėte kambario privalumus ir paslėptumėte trūkumus.
Juodos plonos ornamento linijos šviesiame fone puikiai papildys net mažo kambario interjerą. O štai baltas piešinys tamsiame pagrinde sukurs patalpoje glamūrinę ir šiek tiek kamerinę atmosferą, kuri tiks erdvaus holo apipavidalinimui
Idealus variantas aukštai patalpai-tapetai su vienoda juodos ir baltos proporcija. O štai mažagabaritinio buto interjere šią tapetų rūšį galima naudoti tik nedideliame plote sienos centre kaip dekoratyvinį foną.
Be to, šiuolaikinis dizainas siūlo naują madą: high tech stilaus monochrominius fototapetus interjerų apipavidalinimui. Industrinio stiliaus urbanistiniai arba foto tapetai taps puikiu svetainės papildymu.
O kad tapetai atrodytų lygūs ir lengvai klijuotųsi, specialistai rekomenduoja naudoti flizelino klijus, kurie sukurti pagal specialią technologiją ir tepami tik ant sienų.
Juodai baltos sienos-drąsių ir kūrybingų dizainerių pasirinkimas, kurie nebijo interjerui suteikti niūraus ir depresyvaus vaizdo. Teisingai derinant juodą tapetų spalvą su šviesiais baldais, interjere galima pasiekti tobulybės.
Kad palaikytumėte mįslingą interjero vaizdą, apipavidalintą šviesiais tapetais su juodu paveikslėliu, nepamirškite naudoti tamsios spalvos dekoratyvių elementų.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments