Įvairūs niuansai, pasirenkant dekoratyvinį triušį


0

Pastaraisiais metais labai dažnai, kaip naminį gyvuliuką, žmonės įsigyja nykštukinius triušius. Tai labai protingi, meilūs, švelnūs ir simpatiški gyvuliukai, kurie suteikia malonumą ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Jie ne lepūs pašaruose, komunikabilūs ir labai greitai pasiduodantys auklėjimui, gyvuliukai.
Vienintelis trūkumas, kad gyvena vidutiniškai, tik 6 metus. Prie geros priežiūros, būna, kad išgyvena iki 13 metų. Atminkite, kad kiekvienam augintiniui reikalingas bendravimas, priežiūra ir rūpestis. Todėl, prieš įsigydami, pagalvokite, ar visa tai galėsite suteikti naujajam šeimos nariui. Tik nusipirkus, negalima iš karto leisti triušiui vaikščioti po kambarius.

Dekoratyvinių triušių priežiūra

triušis

Dekoratyvinis triušis

Jis gali išsigąsti, patirti kokią nors traumą. Todėl nupirkite jam kokį nors namelį, kuriame jis gyvens ir jausis saugus. Sudarykite jam sąlygas, kad jis galėtų ramiai miegoti, valgyti ir žaisti. Nepamirškite laiku išvalyti narvelį ar namelį. Renkantis dekoratyvinį triušį, reikia laikytis tam tikrų sąlygų. Labai svarbu, kad pirkimo metu, jam būtų sukakę 45 paros. Atrodyti jis turi gerai įmitusiu ir prižiūrėtu, kailis neturi būti pažeistas. Patikrinkite ar nosytė drėgna, o ausytėse nėra apnašų ir išbėrimų; jos turi būti simetriškos. Kad įsitikinti ar jam viskas gerai su virškinimu, apžiūrėkite kailiuką aplink analinę angą – jis turi būti sausas ir švarus. Apžiūrint, būtinai paimkite jį ant rankų ir įsitikinkite ar jis neagresyvus. Pati triušio priežiūra nėra sudėtinga ir nereikalauja jokių specialių įgūdžių.

Dekoratyvinių triušių laikymas

triušis

Dekoratyvinis triušis

Svarbiausia, išlaikyti jo namelyje švarą, laiku pamaitinti, aprūpinti vandeniu ir skirti jam daugiau dėmesio. Jei triušis ilgo kailio, tai kartu su juo reikia nusipirkti specialiąsias šukas ir šukuoti jį kiekvieną dieną. Taip pat kartu reikia nusipirkti ir žirklutes jo nagiukų karpymui. Pasirūpinkite, kad jo namelyje pastoviai būtų gabaliukas kreidos, kalcio deficito papildymui ir medžio šųakelių, kurias grauždamas, triušis galanda savo dantis. Neišsigąskite, jei užtiksite triušį, valgant savo išmatas. Tai natūralus triušiams reiškinys. Dėka jo, geriau įsisavinami vitaminai ir amino rūgštys.

Triušio maitinimas

triušis

Dekoratyvinis triušis

Paprastai, triušiai labai dideli ėdrūnai; per dieną jie valgo po 30 – 40 kartų, todėl reikia stebėti, kad nuolat jo lėkštutėse būtų maisto. Pirkite specialų maistelį ir įvairius skanumynus. Nesudarinėkite kambariuose skersvėjų; triušiai gali persišaldyti. Jei kartais nusprendėte triušį išmaudyti, tai naudokite tik šiltą vandenį, be jokių papildomų priemonių. Po maudymo pilnai nusausinkite jį rankšluosčiu. Laikantis šių negudrių taisyklių, dekoratyvinis triušis ilgai teiks jums pozityvias emocijas ir gerą nuotaiką.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments