Geriausia dovana vaikui – Vaikiški riedučiai


0

Visiems yra žinoma, kad dabartiniai vaikai didžiausią laiko dalį praleidžia prie televizoriaus ir kompiuterio. Todėl tėveliams tenka kažkokiais būdais aktyvinti vaikų fizinį ugdymą. Jeigu nusprendėte vaikui nupirktiriedučius, tai reikia atkreipti didelį dėmesį į kai kurias jų savybes.
Važinėjimas riedučiais – pats geriausias aktyvaus judėjimo būdas, pakeliantis vaiko nuotaiką, lavinantis raumenis ir raiščius, darydamas juos elastingesniais, puikiai lavina kraujotakos ir kvėpavimo sistemas. Be to – gerai padeda vystytis vestibiuleriniam aparatui, vysto judesių koordinaciją.
Prekyboje siūloma didelis asortimentas įvairių riedučių modifikacijų. Pirmoj eilėj reikia atkreipti didžiausia dėmesį į vaikų saugumą, vėžinantis su jais. Todėl kruopščiai reikia parinkti batus, kurie yra riedučių pagrindas ir aksesuarus prie jų. Kadangi vaikiškos kojytės gana greitai auga, vertėtų pirkti ištraukiamus riedučius, kurie gali pritapti prie skirtingų batų dydžių. Tokie riedučiai reguliuojami per ištraukiamus šliaužiklius arba nosytės, arba kulno srityse. Toks variantas jums leis sutaupyti, idant nereiks su kiekviena didesne batų išmiera pirkti naujus riedučius. Vidutiniškai tokie vaikiški riedučiai skirti 3 – 4 batų išmieroms ir jų užtenka keliems sezonams.
Vaikiški riedučiai

Batas– pagrindinė kojos apsaugos priemonė, todėl jis turi būti ganėtinai minkštas, netrinantis kojytės, jo turi būti tvirta, patikima fiksacija (šniūreliai, segtukai, užtrauktukai). Tad geriau pirkti garsesnių, patikrintų firmų batelius, tegul ir kažkiek brangesnius. Jie išsiskiria savo minkštumu, tvirtumu, patikimumu, gera ventiliacija. Ir be to – labai gerai fiksuoja koją bate, dėl ko nėra vaikui grėsmės nikstelėti ar pasisukti koją per čiurnos sąnarį.
Taip pat verta atkreipti dėmesį ir įratukų guolių bei ąšelių kokybę. Tai yra riedučių važiuoklės pagrindas. Džiugina tai, kad gamintojai gamina ir atskiras važiuoklės atsargines detales, kurias, po nusidėvėjimo, galima pakeisti naujomis.
Taip pat ne naujiena, kad vaikai patiria daug griuvimų, kol išmoksta gerai čiuožti. Todėl reikia juos aprūpintiapsauginėmis priemonėmis: šalmu, antkeliais, antalkūniais. Perkant pačiūžas, reikia skirti, kurios tinkamos berniukams, o kurios mergaitėms. Riedučių skirtumas tas, kad mergaitėms gaminami žaismingesnių, originalių spalvų ir piešinukų bateliai, negu berniukams. Tai gali būti oranžiniai, su dekoratyviniais žiburėliais bateliai.
Kokio amžiaus esant, galima pradėti vaikus mokyti važinėti riedučiais? Tai vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų. Kaip rodo praktika, jau nuo dviejų metukų vaikai gali neblogai išstovėti ant riedučių. Jau nuo pat mažens galite pratinti vaikus prie aktyvaus gyvenimo būdo; tai bus tik į sveikatą vaikui ir geri prisiminimai visam gyvenimui. Be to – įskiepys vaikui meilę sportui, meilę greičiui, sportiniam azartui, dažnesniam buvimui gryname ore.

Originali dovana mamai. Ką išrinkti?
Dovanos
Ką padovanoti merginai, gimimo dienos proga
Dovana draugei


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments