Geriausia dovana gimtadienio proga draugei


0

Geriausia draugė – žmogus, kuriam patikimos įvairiausios paslaptys ir slapčiausi norai. Jinai žino apie jus viską: jūsų problemas, jūsų vaikinus, apie jūsų pasimatymus… Vienu žodžiu – tai būtinas gyvenimo palydovas. Daugeliui moterų, nors yra ir išimčių, labai svarbu išsikalbėti, pasipasakoti, apie savo gyvenimiškas problemas, meilės istorijas, džiaugsmus ir nesėkmes artimiausiai draugei.
Ir štai artėja tavo draugės eilinis, kasmetinis gimtadienis. Jeigu ir turite kokių nors klausimų, tai, ko gero, ką padovanoti draugei gimimo dienos proga? Duosime kelis naudingus patarimus. Būna taip, kad draugei trūksta laiko sau. Jinai dirba, sportuoja, auklėja vaikus, o dėl to ir atsilieka nuo tobulybės. Idealu būti sudėtinga, bet priartėti prie to, pilnai realu.
Geras variantas dovanai, būtų srtifikato į grožio saloną, fitneso klubą, baseiną, įteikimas. Jūs galite panaudoti viską, kas ateina į galvą. Bet yra ir kiti variantai. Šiais laikais labai išpopuliarėjo sušiai. Barai, restoranai, kavinės – visur į valgiaraštį itrauktas patiekalas, Suši. Dovanotini suši rinkinukai – tai, ko trūksta jūsų draugei, o juolab, jeigu jai toks patiekalas patinka. Šiomis dienomis, apsilankymas įstaigose, kur siūlomi suši, lengvai pakeičiami rinkiniais, iš kurių puikų suši galima pasigaminti ir namų sąlygomis. Dasug literatūros, receptų, kaip pasigaminti suši, galima rasti parduotuvėse. Peržiūrėjus sušių rinkinius, pasirinkite patį, kuris labiausiai patiktų draugei ir drąsiai galite su šia dovanėle eiti švęsti draugės gimtadienį. Jai tikrai tai turėtų patikti.
dovana draugei

Tikriausiai, jūs žinote savo draugės rūbų, pėdkelnių išmieras, atsimenate parfiumerijos spalvas, sudėtį, kas tinka prie jos akių. Jei tikrai jūsų atmintyje išlikusi informacija apie draugės kosmetinius poreikius, drąsiai galite eiti į kosmetikos parduotuvę ir išrinktipuikią dovaną draugei. Tik norime priminti, kad ne tik akių spalva svarbiausia. Jūs turite žinoti draugės garderobą, jo splvinę gamą. Vienu žodžiu, jei nusprendėtedraugei dovanoti kosmetiką ir parfiumeriją, tai tikrai turite žinoti, su kuo turite reikalą.
O būna ir taip, kad jūsų draugė turi viską, ko jai reikia. Tai kaip tada su dovanos parinkimu? Pabandom prisiminti apie madas, geriant arbatą. Parduotuvių lentynose daug įvairių puodelių, virdulių, lėkštelių, tame tarpe – suvenyrinių. Arbatiniai serviziukai, ko gero, patys populiariausi nuo senų laokų. O jeigu jūsų draugė mėgsta ritualinius arbatgėrius ir su mielu noru vartoja arbatą, tokia dovana jai įsimins ilgiems metams. Tik nepamirškite prie rinkinio pridėti žalios ar juodosios arbatos arbatžolių. O dar geriau, jei žinote, kokią arbatą labiausiai mėgsta draugė, tada tokią ir reikia pridėti prie dovanos.
Na, o būna, kad norisi kažko kito, ko, galbūt, draugė neturi? Vertos dėmesio dovanos iš juvelyrikos srities. Pavyzdžiui, auskariukai, apyrankės ar kiti juvelyriniai dirbiniai, kurie gali tikti prie naujo draugės apdaro? Gimtadienio proga galimapadovanoti ir pusbrangių akmenų dirbinius. Galima apsilankyti pusbrangių akmenų parodose, jeigu jos vyksta netoli jūsų gyvenamosios vietos. Yra puikių gaminukų iš smaragdo, jašmos, gintaro, opalo… Tokių dirbinių galima įsigyti ir iš anksto, žinant, kad greitai, draugės gimtadienis.
Variantų daugybė. Bet nieks geriau nepažįsta jūsų geriausios draugės, kaip jūs pati. Tad ir dovanos pasirinkimas – jūsų rankose; o mūsų patarimai, manomai, jums padės.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments