Dovanų sidabrinėms vestuvėms, idėjos


0

Dovanų sidabrinėms vestuvėms, idėjos. Ką padovanoti sidabrinių vestuvių proga – klausimas aktualus, po 25 bendro gyvenimo metų. Kaip gera turėti žmogų, kuris myli tave ir rūpinasi tavimi ilgą laiko tarpą. Sutuoktiniai pragyvena sukaktis nuo sukakčių, bet, artėjant dvidešimtam penkmečiui, paprastai ateina bendro gyvenimo apibendrinimo periodas. Prie to, dažnai aplanko mintys, ar geras buvo pasirinkimas prieš 25 metus, kai buvo sumainyti aukso žiedai – tai labai didelis laiko tarpas ir žiūrėti į jį reikia labai pagarbiai. Visi šeimyniniai nesutarimai, šią dieną nueina į antrą planą ir prisimenamos tik laimingos minutės, kurios buvo praleistos kartu. Jei jūs pakviestas į tokias iškilmes ar susimąstote, ką padovanoti šia progą savo sutuoktiniui (sutuoktinei) ar kitai artimai jums porai, verta atkreipti dėmesį į mūsų pateiktas ta tema rekomendacijas ir patarimus.

Populiariausios sidabrinių vestuvių dovanos

Sidabrinės vestuvės

Ką dovanoja sidabrinių vestuvių proga? Priimta manyti, kadsidabrinių vestuvių proga, būtina dovanoti kažką sidabrinio. Tai geras pasirinkimas, bet ir kiti variantai taip pat priimtini.
O tai gali būti:
1.Sidabriniai žiedai. Dažnai šių iškilmių proga sutuoktiniai apsimaino sidabro žiedais ir užsimauna šalia auksinių, vestuvinių žiedų, ant to paties piršto, tuo pabrėždami 25 metų bendro gyvenimo svarbą. Tai puikus variantas dovanai.
2.Juvelyriniai sidabro gaminiai. Dovanos vestuvių metinėms tikrai bus malonios ir tikrai taps šios iškilios šventės simboliu.
3.Stalo įrankiai. Dovana, kuri gali būti naudojama kasdien ir vis primins tą malonią sukaktį. Tai puiki dovana sidabrinėms vestuvėms.
4.Sidabriniai suvenyrai. Įvairios statulėlės, peleninės, portsigaras, kiti praktiški niekučiai, kurie jubiliatams primins apie jus. Pavyzdžiui, sidabrinių vestuvių proga, žmonai galima padovanoti gražią vazą, su originaliu sidabriniu apvadu.
5. Išskyrus standartinių dovanų, galima įteiktikitą originalią dovaną. Tai gali būti paveikslas, skrynelė ir kiti daiktai, kurie gali dominti sutuoktinius.
Dovanoje svarbiausia ne jos kaina, o tai, ką ji reiškia jums ar jūsų artimiesiems ir ant kiek įsimintina ji bus. Nors dažnai sutuoktiniai nedovanoja viens kitam sidabrinių dirbinių, o orientuojasi į kiekvieno jų pageidavimus. Nesivaikykite standartų, o įjunkite savo fantaziją. Gerokai iki iškilmių, gerai apsvarstykite, ką padovanoti vyrui ar žmonai. Ne būtina dovanoti sutuoktiniui sidabrą; juk per 25 bendro gyvenimo metus, spėjote išsiaiškinti, kas jūsų sutuoktiniui, labiausiai prie širdies.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments