Ką padovanoti žmonai, trisdešimties metų jubiliejui?


0
Gimtadienių dovanos
Dovanos moterims
Dovana žmonai
Ką dovanoti žmonai gimtadienio proga
Dovana mylimajai
Kokią dovanėlę padovanoti žmonai

Kiekvienam žmogui gimtadienis – ypatinga šventinė atmosfera, prabangus vaišių stalas ir daugybė siurprizų bei dovanų, nuo draugų ir giminių.
Būtent todėl, vyrui būna sudėtinga išrinktimylimai žmonai tinkamą dovaną, o ypač, kai jaitrisdešimties metų jubiliejus. Tai ką gi jai ta proga padovanoti? Dovana turi išreikšti teigiamas emocijas, kažkokiu būdu turi atspindėti atmintiną datą ir t.t.
Į kokius faktorius būtina atkreipti dėmesį, išrenkant dovaną mylimajai?
Kiekvienas vaikas svajoja savo gimtadieniui gauti atitinkamą daiktą ar dovaną. Ir netgi, jei tėvai neatspėjo vaiko noro, jis vis tiek būna patenkintas pačiu procesu. Vaikui augant, gebėjimas džiaugtis bet kuo padovanotu, palaipsniui nyksta. O suaugęs žmogus puikiai supranta, kad kai kurios dovanos gali būti skirtos absoliučiai nereikalingų daiktų sąrašui. Ir todėl, renkant dovaną savo išrinktajai, būtina tiksliai žinoti, kas būtent, patinka jai, ko ji norėtų, o ką gali ignoruoti. Atkreipkite dėmesį į savo žmonosindividualiąsias savybes. Jei jūsų mylimoji priklauso romantinei natūrai, tai trisdešimtmečiui jai labai tiks bilietai į kruizinį lainerį, kelialapis į egzotinę šalį, bilietas į mėgstamos grupės koncertą ar teatrą. Pragmatiškoms moterims tokio tipo dovanos, be abejo, bus priimtinos, bet jos labiau mėgtų naują nešiojamąjį kompiuterį, šiuolaikinę buitinę techniką ir pan.

Ką padovanoti mylimajai žmonai trisdešimties metų jubiliejui?

Ką padovanoti žmonai

Dovana žmonai

Laikas, praleistas kartu.
Atrodo, kad visai neseniai, kaip vakar, jums skambėjo Mendelsono Maršas, putojo taurėse vestuvinis šampanas, skambėjo tostai ir sveikinimai. Ir štai greitai prabėgo metai, paaugo vaikai, romantiniai santykiai nuėjo į antrąjį planą, užleidę savo vietą kasdieninei buičiai. Ir vis dėl to, kiekviena moteris svajoja vėl ir vėl pasijusti vienintele, nepakartojama ir geidžiama savo brangiam vyrui. Ir jums, garbieji vyrai, teks pasukti galvas, kad šiuo momentu jūsų išrinktoji, būtent taip ir pasijaustų, kai jai trisdešimt.
Parodykite brangiajai, ant kiek ji jums brangi. Padovanokite jai gražų medalioną, su jūsų abiejų inicialais arba atgailėkite ir nupirkite savo žmonai daiktą, apie kurį ji svajoja jau kelis metus. Renkant žmonai dovaną, nepamirškite jos pomėgių, ir specifinių ypatybių jos profesijai. Jei jos hobis porcelianinių statulėlių kolekcionavimas, nupirkite jai rinkinuką porcelianinių lėlių. Tai tik pavyzdys, bet tokią analogiją galima pritaikyti kiekvienam pomėgiui. Mėgėja skaityti, bus pradžiuginta, gavusi dovanų elektroninę skaityklę. Gerai paanalizuokite savo mylimosios pomėgius, charakterio bruožus, gyvenimo būdą, prisiminkite senas, neįgyvendintas jos svajones ir jūs tikrai išrinksite jai tinkamą dovaną, trisdešimties metų jubiliejaus progai.
Ką padovanoti žmonai, gimtadienio proga
O taip pat, žmonos, kaip ir visos moterys, mėgsta kažką neįprasto, įspūdingo. Juk reikia draugėms ir kolegėms pasigirti, kuo gi mano vyras …
Ką padovanoti gimtadieniui, mamai
Kaip padaryti, mes patarsime savo straipsniuose. Iš vienos pusės, visos moterys mėgsta visokias dovanas, papuošalus, gražius ir brangius daiktus.
Kaip pasveikinti močiutę
Šventinėmis dienomis įprasta lankyti visus giminaičius: tėvus, brolius ir seseris, senelį ir, žinoma, močiutę. Bet prieš tai reikia nusipirkti dovaną …


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments