Artėja tėčio gimtadienis. Dovana tėčiui, gimtadienio proga


0

Panašius klausimus daugumoje kelia jau suaugę vaikai, kurie nori pamaloninti savo dovanomis artimą žmogų. Žinoma, galima apsieiti visada reikalingu tradiciniu skutimosi įrenginiu, marškiniais, žiebtuvėliu… bet tą dieną norisi tėčio akyse pamatyti ne tik padėką, bet ir džiaugsmo spindesį. Tad kaip pasirinkti dovaną?
Atsakymą gali duoti tėčio hobis, pomėgiai. Jeigu su tėčiu gyvenate po vienu stogu arba dažnai susitinkate, susiskambinate, tada paprasčiau. Jūs žinote, kas jam patinka, ką jisai mėgsta ir ko jis neturi, o turėti norėtų. Bet jei artimas bendravimas nutolęs, tada jums teks paprašyti pagalbos mamos, tėčio artimiausių giminaičių ar draugų, kurie galėtų padėti kažką išrinkti tėčiui dovanų.
Jei tėtis aistringas žvejas, tai jį gali pradžiuginti kokybiškas spiningas ar žinomo gamintojo meškerė, šilti, neperšlampami batai, su kuriais galima būtų žvejoti ir žiemą, kokybiškas termosas ir netgi navigacijos prietaisas, kuris neleis paklįsti nežinomosiose vietose. Analogiškos dovanos pradžiugins tėtį, jeigu jisai medžiotojas, bet jau žūklės reikmenis reiktų keisti į medžioklinius. Jeigu jūs tolimas nuo žvejybos ir medžioklės reikalų, pasikonsultuokite su tėvo draugais, kolegomis, kurie turi panašius hobius.
Tačiau ne visi tėčiai mėgsta žvejoti ar medžioti. Jeigu jūsų gimdytojas diletantas ir mėgsta gražiai, stilingai puoštis, jam patiks vyriško porfiumo rinkinys, stilingas kaklaraištis, nauji, madingi marškiniai ar megztinis. Kad neapsirikti dėl išmierų, geriausiai pasikonsultuoti su mama arba, jei tai keblu ar nėra sąlygų, paimti į parduotuvę kokį nors tėčio nešiojamą rūbą (marškinėlius, megztuką), palyginimui. Kaip dovana, populiarūs yra geri, odiniai diržai, kurie tinkami ir prie klasikinio kostiumo, ir prie lengvesnio tipo rūbų (džinsai, bridžai…).
Jeigu niekaip nerandate ką išrinkti tėčiui dovanų, pasistenkite sužinoti, ką jis norėtų turėti, bet negali įsigyti (per brangu, deficitas, neturi laiko paieškoms ir tt). O galų – gale, galima tiesiog paklausti tėčio, ko jis norėtų. Tik jau, žinoma, siurprizo jau nebus; bet geriau be siurprizo, bet su reikalingu daiktu.
Kokią dovaną išrinkti tėčiui gimimo dienos proga?

Dabartinė realybė leidžia surasti įvairiausių daiktų. Yra specializuotos parduotuvės, prekybos tinklai, ir, kas labai populiaru dabar – internetinė prekyba, kuri apima net ir užsienio prekybos tinklus. Be to – internetu galima ir užsakyti kažkokį gaminį, kuris nėra standartinis ir laisvai prekyboje neparduodamas. Žinoma, toks įsigijimo būdas pareikalaus ir laiko, ir persiuntimo sąnaudų, bet džiaugsmas tėčio akyse – tai atpirks. Kaip dovanos, tėčiui turi tikti ir visada reikalingi aksesuarai: odinė piniginė, kokybiška vyriška rankinė, odinės pirštinės, skėtis ar rankinis laikrodis. Jei tėtis „draugauja” su kompiuteriu, tai labai gerai tinka priekompiuteriniai reikmenys (laikmenos, išorinis hardas, kokia nors naujoviška programėlė ir pan). Jei tėtis mėgsta prie kompiuterio pasėdėti su puodeliu kavos ar arbatos, galima jam nupirkti USB pašildytoją, kurio pagalba bus visada šiltas gėrimas po ranka.
Tėčiui – automobilistui, puiki dovana bus masažinis sėdynės užvalkalas, kuris neleis įsiskaudėti nugarai ir ilgos kelionės metu, belaidis mobilaus ryšio įrenginys, puodelis – termosas, kokybiškas „autokosmetikos” rinkinys, kompaktiškas mobiliojo telefono laikiklis, rinkinys kompaktiškų plokštelių, sudarytas pagal tėčio mėgiamiausią muziką.
O jei jūsų tėčiui ne svetimas jumoro jausmas, jam patiks ir jumoristinės dovanos: juokingi diplomai, medaliai, ženkliukai su juokingais atvaizdais ir tekstais. Tokias jumoristines dovanėles galima įsigyti daugelyje parduotuvių. Bet ir užsakyti jas nėra jokių problemų; dabar egzistuoja labai daug tokio tipo dirbtuvėlių. Galima užsisakyti lėkštutes, puodelius, skrynutes, kitus keramikinius dirbinėliu su herojaus nuotraukomis, o dar geriau – draugišku šaržu.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments