Kaip atsikratyti pelėsio skalbimo mašinoje, be didelių sąnaudų


0

Pelėsis skalbimo mašinoje

Pelėsis –toks pat šio pasaulio gyventojas, kaip ir mes visi. Ir atsikratyti juo, tas pats, kaip bandymas atsikratyti visos žmogiškosios priedermės. Bet galima paversti jo gyvenimą vienoje ar kitoje vietoje, tiesiog, nepakeliamu. Pavyzdžiui, skalbimo mašinoje, kur visad padidinta drėgmė ir aukštesnė temperatūra. O tai labai palanki terpė pelėsiui, grybeliui bei kitiems mikrobams daugintis. O ką daryti, papasakos Joinfo.ua.

Ką daryti, jei skalbimo mašinoje pasirodė pelėsis?

Pirmoj eilėj, rimtai suvokti, kad juo reikia atsikratyti. Pelėsiui ne retai pasireiškia alergija. Jums reikia įsigyti dezinfekuojančių priemonių. Nustatykite maksimalią skalbimo temperatūrą be gręžimo ir mirkymo (jei tokio režimo nėra – pasirinkite „medvilnė” ). Toliau prasideda etapinis pelėsio naikinimas.

Visų pirma – reikia praskalauti mašiną

Be jokių priemonių, tiesiog, paleiskite tą patį režimą, koks buvo nurodytas aukščiau. Net galima į skalbimo priemonių priėmimo skyrių, įpilti paprasto vandens. Tai padės išvalyti stambesnį pelėsį.

Po to – pridėti balintojo su chloru

Imame atbalintoją, pridedame jį į užpylimo atvamzdį. Jei skalbimo priemonių stalčius neišimtas, atbalintoją dėkite į ten. Daryti tai reikia, kai mašina dirba, kad priemonė nenusiplautų pačioje pradžioje. Pabrėžiame – atbalintojo reikia supilti visą butelį. „Taip jau” – pastebi žurnalistė, Diana Linn – „nuo sienelių pašalinti pelėsį kur kas lengviau” .

O dabar palaukite kol įkais

Kai vanduo įkais iki maksimumo, skalbimą galima sustabdyti. Mašina gali išsijungti ne iš karto – labai daug vandens. Tada ištraukite maitinimo laidą iš rozetės, o vandenį palikite; išpilsite vėliau. Ir lai kelias valandas pastovi.

Ir atnaujinkite skalbimą

Tegul pasibaigia pradėtas ciklas, o tuo pačiu – išsipils ir vanduo. Jei nepavyks pratęsti nutraukto skalbimo, paleiskite mašiną iš naujo, kad praeitų visas ciklas nuo pradžios iki galo.

Reikia „Praskalbti” antrą kartą

Tik kartojant „skalbimą” , reikia į vandenį pridėti du trečdalius butelio 9 procentų acto ir dabar skalavimo režimas tebūna aktyvuotas.

Dabar teks paleisti į darbą rankas

Chemikalai panaikino pelėsį, bet dabar reikia paimti kempinėlę ir su valymo priemonėmis visus paviršius ištrinti, kad neliktų jokių pėdsakų. Jei pastebėjote, kad kažkiek pelėsio likę, po kelių dienų pakartokite visą aprašytąją procedūrą dar kartą.

Būtinai reikalinga profilaktika

Ir kartą į mėnesį, po pelėsio išnaikinimo, reikia paleisti mašiną aukščiausios temperatūros režimu. Pridėkite acto, antikalkinių priemonių ar bent jau citrinos rūgšties.
texttexttexttexttexttexttexttexttexttexttexttext


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments