Kaip išsirinkti batus UGG: 7 būdai, kaip apsisaugoti nuo padirbinių


0

Visi, kas matavosi nors kartą UGG, žino, kad komfortiškesnės, minkštesnės ir lengvesnės avalynės dar nesugalvota. Bet įspūdį gali sumenkinti, jei bus pakištas padirbinys. Sužinok, kuo skiriasi originalūs UGG Australia, nuo nekokybiškų kopijų.

Padas

Natūralūs UGG batai turi reljefinį padą su brendo UGG Australia logotipu, kur raidės UGG liečiasi viena su kita. Padirbinys, kaip taisyklė, plokščiu padu ir be logotipo, o jeigu ir yra, tai tarp raidžių galima pastebėti tarpelius.

Gamintojas

Iš tikro, originalūs UGG batai seniai gaminami Kinijoje, kaip Deckers Inc, markė. Taip, kažkada juos tikrai siuvo Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje, bet jau seniai šios šalys jų nebegamina. Todėl ant tikrųjų UGG etikečių turi būti užrašas – Made in China.

Kur nusipirkti

UGG batai

Kaip išsirinkti tinkamus batus žiemai

Kur nusipirkti natūralius UGG? Kompanija UGG Australia primygtinai pataria pirkti avalynę tik iš oficialių dilerių, kurių kiekvienas sudaro sutartį, kur fiksuojama kaina ir suteikiama oficiali garantija. Jei jūs įsigysite padirbinius internetinėje prekyboje, tai kompanija negalės kompensuoti jums lėšas už nekokybišką pirkinį, nes tiesiogiai nebedirba su E-Bay ir kitomis internetinėmis prekybos aikštelėmis.

Įpakavimas

UGG visada įpakuoti į tvirtą dėžę su dangteliu, kurio centre matosi nedidelis logotipas UGG Australia, o ant šoninės dangtelio pusės, nurodytas gamintojo internetinis puslapis – www.uggsaustralia.com. Dėžėje turi būti įdėtas kvadratinis, kreminio atspalvio bukletas, su eksploatacijos taisyklėmis bei rekomendacijomis. Jei bukletas kokios nors kitokios spalvos, reiškia prieš jus – padirbinys. Dar nuo 2007 metų UGG Australija nustojo bukletams naudoti baltą popierių.

Spalvos ir logotipas

UGG batai

Žieminiai aulinukai

Tikrieji juodi klasikiniai UGG modeliai turi ir juodus padus, o logotipas, kur tik abreviatūra, baltos spalvos. Taip pat reikia atkreipti dėmesį, kokia spalva nurodyta modelio aprašyme. Jei tu nusipirkai populiarios rudos – šviesiai rudos spalvos UGG, kurie žymimi, kaip CAMEL, tai prieš tave padirbinys. UGG Australia tokios spalvos neturi. Paaukštintas UGG modelis su kailiniu dekoru, kuris vadinasi Sundance II, gaminamas išskirtinai Chestnut spalvos.

Kaina

Kaip paprasčiausiais būdais atskirti UGG nuo padirbinio? Labai paprastai. Kaina negali būti žemesnė už tą, kuri nurodyta oficialiame tinklapyje; o tai – 150 dolerių už klasikinius žemuosius UGG – ius ir 180 – už aukštąjį variantą. Šiek tiek pigiau gali būti ne tokie populiarūs modeliai, bet ne žemiau 100 dolerių, o populiariausiems modeliams, UGG Australija, praktiškai, nuolaidų neteikia.

Praktika

UGG batai

UGG stiliaus batai

Nustatyti tikruosius UGG galima bandymo keliu. Jei gausis, tai suimk viena sauja vidinę aulo pusę, už kailiuko, o kita – išorinę ir bandyk atskirti kailį nuo išorinio aulo sluoksnio. Kaip žinoma, tikrieji UGG siuvami iš vientiso avikailio, o jei kailiukas atsiskiria nuo išorinio sluoksnio, reiškia prieš tave padirbinys – kailiukas prisiūtas prie kažkokios odos.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments