Kaip greitai išsigydyti slogą


0

Druskos aerozolis ir antiseptiniai preparatai gali palengvinti jūsų būklę.
Šaltis ir virusų periodas gali užkimšti jūsų nosį, tai taps tikra problema.
Kaip atsikratyti užgulusios nosies, be lašų.
1 Dušas
Maudynės karštame duše gali sumažinti nosies užgulimą. Jo garai padidina nosies gleivių drenažą ir palengvina kvėpavimą. Žinoma, šis efektas nebus ilgalaikis, tačiau padovanos laikiną palengvėjimą.
2 Druskos aerozolis
Toks purškalas padės pašalinti nosies audinių uždegimą ir sumažins nosies užgulimą. Druskos aerozolius galima įsigyti vaistinėje arba savarankiškai pasigaminti namuose. Be to, paprasti druskos aerozoliai, kaip taisyklė, nedaro jokios žalos sveikatai, kadangi sudėtyje neturi cheminių medžiagų.
3 Sinusų skalavimas
Šiais laikais vaistinėse galima surasti pačius įvairiausius prietaisus sinusų skalavimui. Tačiau taip pat galima naudoti fiziologinį tirpalą, kad gleivės būtų pašalintos iš kiekvienos šnervės, teigia ekspertai.
Taip pat šiam tikslui puikiai tinka distiliuotas arba atvėsintas verdantis vanduo.
4 Šiltas kompresas
Jis padės sumažinti nosies sinusų gleivėtumą, tuo pačiu sumažins nosies užgulimą ir pagerins bendrą savijautą, teigia ekspertai. Nepamirškite stebėti, kad vanduo būtų pakankamai vėsus, kad negautumėte nudegimų.

Kaip lengvai išsigydyti užsikimšusią nosį

išsigydyti slogą

Liaudiškos priemonės, kurios padės atsikratyti slogos ir užgulusios nosies

5 Eukalipto aliejus
Jis yra gaunamas iš eukalipto lapų. Šis aliejus yra naudojamas jau šimtus metų savo gydomųjų savybių dėka. Šio aliejaus įkvėpimas sumažina nosies gleivinės uždegimą ir palengvina kvėpavimą. Galima kelis lašus aliejaus įpilti į puodą su verdančiu vandeniu ir įkvėpti garų arba pasinaudoti specialiu inhaliatoriumi.
6 Antihistamininiai preparatai
Kai kuriais atvejais užgulusi nosis yra alerginės reakcijos ženklas. Pašalinti šiuos simptomus padės antihistamininiai preparatai, kaip teigia medikai. Tačiau labai svarbu įsitikinti, kad viskas daroma pagal nurodymus, kuri yra parašyta medicininio preparato instrukcijoje.
7 Priešuždegiminės priemonės
Jos taip pat padės kovojant su užgulusia nosimi, teigia specialistai. Tačiau asmenys, kurių aukštas arterinis spaudimas turi pasikonsultuoti su gydytoju, kad neatsirastu rimtos komplikacijos. Pašalinis tokių preparatų poveikis gali įtraukti širdies susitraukimų padažnėjimą, galvos skausmą, burnos sausumą, čiaudėjimą, deginimą nosyje ir kita.
8 Oro drėkintuvas
Drėgnas oras gali suskystinti gleives nosyje ir sumažinti gleivinės uždegimą. Tačiau labai svarbu palaikyti drėkintuvo švarą, kad nesidaugintu bakterijos.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments