Langų plovimo priemonės padarytos savo rankomis


0

Kaip padaryti skysti bet kokio stiklo išplovimui

Langų plovimo priemonės

Langų plovimo priemonės padarytos savo rankomis

Ekspertai papasakojo, kaip sutaupyti pinigus ir save apsaugoti nuo žalingų garų.
Bet kurio automobilio stiklo švaros išlaikymas-pagrindinė užduotis, kuri gali padėti užtikrinti automobilio valdymo saugumą. Deja, žiemos metu labai dažnai galima įsigyti nekokybišką, neužšąlantį skystį,.
Deja, šis neužšąlantis skystis kainuoja ne tiek kiek paprastas vanduo. Be to, 90%ž žieminio stiklą plaunančio skysčio yra abejotinos kokybės, o tai paskatina jos sušalima pačiu netinkamiausiu metu. Taip pat daugelis šių skysčių savo sudėtyje turi draudžiamas medžiagas, kurių garai daro žalą žmogui ir aplinkai.
Tačiau yra sprendimas. Stiklų valymo skystį galima pagaminti savo rankomis. Savarankiškai padarius tokį skystį jūs ne tik sutaupysite pinigus, tačiau ir apsaugosite save nuo nekokybiško skysčio užšalimo, kuris gali padaryti daug žalos jūsų stiklų valymo sistemai.
1. Stiklų valymo skystis iš langų plovimo priemonių.
Tam,kad savo rankomis padarytumėte tokį neužšąlantį skystį yra būtina sumaišyti bet kokį buitinį spiritą, kuris skirtas stiklų arba langų valymui su paprastu vandeniu proporcija 1:2 (viena dalis stiklų valymo priemonės, dvi dalys vandens).
Pavyzdžiui, kad pagamintumėte tokį neužšąlantį skystį 1 litre tokiu atveju jums yra būtina pasiimti 335 gramus langų ploviklio ir įpilti 665 gramus vandens.
2. Neužšąlantis skystis iš indų ploviklio.
Kad savarankiškai pasigamintumėte neužšąlantį skystį iš bet kokio indų ploviklio jums reikia paimti 3,25 litrus vandens ir į jį įdėti šaukštelį indų plovimo priemonės. Tačiau įsiminkite, kad jūsų skysčio kokybė priklausys nuo indų plovimo skysčių kokybės.
Todėl,kai pasirinksite buitinę chemiją pasirinkite patikimą ir patikrintą priemonę. Priešingu atveju neefektyvi indų plovimo priemonė užšals jūsų stiklų plovimo bake, kai lauke bus neigiama temperatūra.
Prieš tai, kai bus sumaišyti ingredientai jums patariama esant šalčiams į lauką išnešti indų ploviklį, kad įsitikintumėte ar jis užšals. Taip pat jums patariame naudoti priemonės koncentratą indų plovimui. Pavyzdžiui, Feiry Platinum.
3. Skystis bet kuriam stiklui iš acto.
DĖMESIO!!! Šis būdas gali būti naudojamas tik esant aplinkos temperatūrai nuo -10 laipsnių. Priešingu atveju jos naudojimas automobilio salone gali sukelti nuodingą kvapą.
Šio skysčio paruošimui yra būtina sumaišyti actą ir vandenį vienodomis proporcijomis. Pavyzdžiui, 1 litro neužšąlančio skysčio paruošimui yra būtina kruopščiai sumaišyti 500 ml acto ir 500 ml vandens.
4. Stiklo plovimo skystis su amoniaku.
Kad būtų pagamintas bet kurio stiklo ploviko skystis iš amoniako yra būtina sumaišyti 1 dalį amoniako ir 3 dalis vandens
Pavyzdžiui, 1 litrui skysčio prireiks 335 ml amoniako ir 665 ml vandens, kurį reikia kruopščiai sumaišyti tarpusavyje. Maišant neleiskite susidaryti putoms
Gauto skysčio nepavyks naudoti esant labai žemai oro temperatūrai. Tam, kad jis būtų naudojamas esant stipriam šalčiui į skystį galima įpilti 50-100 gramų acto (galima su kvapų stiprikliais).
5. Neužšąlantis stiklų skystis iš izopropilo alkoholio.
Kad būtų paruošta 3,75 litro neužšąlančio skysčio yra būtina paimti 1/3 iš 450 gramų izopropilo alkoholio (70%) arba 1/4 iš 500 gramų izopropilo alkoholio (90%), įpilti šiek tiek vandens, skysčio lygiui pasiekus iki 4,5 litro ir jokiu būdu nepamiršti viską kruopščiai sumaišyti.
6. Skystis pagamintas medicininio spirito pagrindu.
Tradiciškai norint paruošti neužšąlantį skystį galima naudoti medicininį spiritą.
Kad būtų paruoštas 3,75 litro skysčio yra būtina paimti 3 stiklines po 250 gramų švaraus 70 procentų spirito ( 650 gramų spirito naudojant švarų 96,6% spiritą) ir sumaišyti su 10 stiklinėmis vandens ( kiekviena stiklinė po 300 gramų).
Vėliau įpilkite 1 arbatinį šaukštelį skalbimo miltelių. Viską kruopščiai sumaišykite.
7. Skystis, kurio pagrindas metanolis.
Dėmesio!!! Metanolis-nuodas. Todėl pagal šį principą gaminant tokį skystį yra būtina laikytis visų atsargumo priemonių ir jokiu būdu neleisti metanoliui patekti į akis ir kvėpavimo takus. Tam, kad būtų paruoštas skystis yra būtina 1 dalis metanolio ir 9 dalys vandens. Pavyzdžiui, norint paruošti 1 litrą neužšąlančio skysčio reikia paimti 100 ml metanolio ir 900 ml vandens.
Kruopštesniam bet kokio stiklo valymui galima įdėti valgomąjį šaukštą priemonės indų ploviklio (pavyzdžiui, Biolan, Pemoliuks).
Išvados:
• Visada naudokite tik distiliuotą vandenį stiklo valikio naudojimui bake, kad būtų išvengta rizikos pažeisti sistemą. Įsiminkite, kad nekokybiškas vanduo su laiku palieka rudis ir apnašos, kurios susikaupia ant stiklo valiklių purkštukų ir bako siurblio viduje padaro savo.
• Jei vasarą jūs naudojate pirktinį stiklo valymo skystį, tokiu atveju taupymo tikslais jūs galite jį praskiesti distiliuotu vandeniu.
• Kad patikrintumėte neužšąlančio vandens kokybę ir patikimumą, kurį jūs pasigaminote savarankiškai arba nusipirkote parduotuvėje yra būtina šiek tiek skysčio įpilti į nedidelę tarą ir kelias valandas ją pastatyti į šalčius. Jei skystis užšąla arba įgauna gelio konsistenciją tokiu atveju yra būtina padidinti skysčio savybes į jį įpilant spirito turinčių produktų.
• Namuose nelaikykite skysčių atvirose vietose. Jis turi būti saugomas vaikams nepasiekiamose vietose. Taip tokio skysčio neturėtų pasiekti ir jūsų augintiniai.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments