Ką daryti sugedus spynai?


0

Dažniausiai pasitaikanti durų neatidarymo arba sunkaus rakinimosi priežastis – durų brokas arba sugedusi spyna. Durų patikimumas daugiausia priklauso nuo užrakto, o ne nuo pačių durų. Spyna − pagrindinis kriterijus, lemiantis būsto saugumą.
Specialistai pataria, jeigu visgi atsitiko taip, kad normaliai veikusi spyna netikėtai užsikirto ir jūs negalite atrakinti durų, svarbiausia nepradėti rakinti jėga. Dažnai tam pasitelkiamos replės ar kiti įrankiai. Spynos mecahnizmai yra jautrūs dideliems mechaniniams laužimams, kadangi tai viena iš spynos apsaugų, o esant laužimui spyna blokuoja visą atidarymo mechanizmą.

Spyna sugedo

spyna

Kur kreiptis pametus raktus ar sugadinus spyną

Siūlytume geriau paieškoti spynoms skirtų grafito miltelių ir sutepus bandyti rakinti. Jeigu visgi jaučiate, jog spynai tai nepadės – geriau kviesti kvalifikuotą meistrą, kuris gali atrakinti spyną tuo pačiu nesugadindamas pačių durų.
Taigi, jeigu renkatės naują spyną, pasitarkite su specialistais ir įsigykite kokybišką spyną. Geriausiai spyną pirkti kartu su durimis, tada tuo pačiu gaunate garantiją durims bei spynai. Sugedus spynai, visada galėsite kreiptis į tą įmonę, kurioje įsigijote duris su spyna. Na o jeigu taip nutiko, kad spyna sugedo ir jūs negalite įeiti į namus ar išeiti iš namų ir užrakinti duris, kvieskite meistrus iš avarinės spynų atrakinimo firmos, kurie bet kuriuo paros metu jums padės.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments