Kaip teisingai atskirti tikruosius sportinius batelius nuo klastotės


0

Sportiniai bateliai kiekvienam sporto mėgėjui – ypatingai svarbus daiktas. Juos pasirenkant, prieinama labai skrupulingai, kad, mažiausiai, būtų patogu su jais užsiiminėti. Daugiausia – neprarasti sveikatos, aktyviai treniruojantis ir dalyvaujant varžybose. Kaip gi teisingai išsirinkti, atskirti tikruosius nuo klastotės, kurios užplūdo viso pasaulio rinkas?
1Firminė parduotuvė. Visų pirma – eikite į patikimą, patikrintą parduotuvę. Jei norite įsigyti firmos „Nike” sportinius batelius, eikite tiesiai į šios kompanijos firminę parduotuvę. Taip, ten bus gerokai brangiau, negu bet kokioje kitoje parduotuvėje ar internetinėje prekyboje. Tačiau, čia jūs turėsite pagrindą tikėti tuo, kad sportiniai bateliai tikrai firminiai ir ne jokia klastotė. Na, ir apžiūrėti, išsiklausinėti konsultantų, pačiupinėti savomis rankomis, pasimatuoti – taip pat nemaža tinkamo pasirinkimo sąlyga.

padirbtus sportinius batelius Nike

Nike

2Kokybiška gamyba. Fabrikuose, kur didžiausiomis partijomis gaminamos klastotės, dažniausiai darbo sąlygos būna ne pačios geriausios. Moka grašius, o dirbti reikia labai daug. Kas gi bus suinteresuotas gera kokybe ir darbo kultūra? Ant padirbtų batų galima įžiūrėti nelygias siūles, styrančius siūlų galus, o svarbiausia – netvarkingai priklijuotą padą, ties kuriuo matomi uždžiūvusių klijų likučių. Tų klijų galima rasti ir ant kitų bato vietų, kaip charakteringas klijams dėmes.
3Tinkama medžiagų kokybė. Visi gerai pažįsta charakteringą pigios kinietiškos avalynės aromatą. Tai štai, padirbti sportiniai bateliai kartais kvepia ne geriau. Jei jūs užuodėte nemalonų kvapą, pajutote delne klijuotės konsistenciją, tai čia kalba eina apie grubią klastotę. Būna klastotės ir geresnės kokybės; tačiau jau čia reikia kreipti dėmesį į padą. Sportbačiuose jis vaidina bene svarbiausią vaidmenį, bet ne visai sąžiningi gamintojai į tai kreipia reikiamą dėmesį. Būtinai suraskite internete oficialaus gamintojo puslapį, reikiamo modelio nuotrauką ir palyginkite su tuo, ką laikote rankoje. Ypatingai retai padirbinys sutampa su tuo, kuris yra nuotraukoje.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments