Kaip pasirinkti automatinį dulkių siurblį?


0

Šiuolaikinė technika sudaro galimybę praleisti žymiai mažiau laiko ne tik tarnybinėms pareigoms, bet ir namų ruošai. Pavyzdžiui, robotas siurblys gelbsti šeimininkę nuo būtinybės kasdien valyti grindis, kadangi jis tai daro pats autonomiškai. Svarbiausia – pasirinkti tinkamą įrenginį jūsų namams.
Pagrindiniai kriterijai
Pirmiausiai įvertinkite roboto matmenis. Didelių gabaritų daiktas paprastai yra galingas ir gali greitai išvalyti kambarį, bet siaurame, baldais užstatytame kambaryje naudos iš jo nebus. Paklauskite konsultanto, ar yra įtaise kliūčių jutiklis ir koks jo jautrumas. Toks elektroninis komponentas leidžia apsaugoti siurblį nuo susidūrimo su sienomis, sofų kojomis ir tt., o aplinkines vazas ir kitus jautrius daiktus – nuo pažeidimų.

Automatinis dulkių siurblys – robotas

Siurblys-robotas

Siurblys-robotas

Jeigu prietaiso reikia valyti grindis su aukšto pūko kilimine danga, turite pasirinkti dulkių siurblį – robotą su specialiu šepetėliu. Toks įtaisas pirmiausia iššukuos kilimą, kas palengvins šiukšlių išsiurbimą iš jo. Plaunantys analogai labiau tinka parketui, plytelėms arba linoleumui – jie atliks aukštos kokybės šlapią valymą.
Svarbus kriterijus perkant tokį įtaisą yra veikimo laikas iki krovimo, stoties tipas. Pirmoji reikšmė turi leisti atlikti pilną grindų valymą be sustojimo. Antruoju atveju teikiama pirmenybė belaidei įrangai. Paprastai prie tokios stoties robotas randa kelią pats, įkrovimas tuo pačiu vyksta greičiau. Vienintelis tokių modelių trūkumas – didelė kaina.

Dulkių siurblys Philips SmartPro Active. Video

Philips SmartPro Active. Video

Šis išmanus dulkių siurblys parenka geriausią valymo strategiją


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments