Kaip greitai ir lengvai išlukštenti granatą


0

Išlukštenti granatą dažnai tampa tikru išbandymu. Sunku jį perpjauti, neužteršus drabužių ir staltiesės, o sėklų atskyrimas iš apvalkalo atrodo neįtikėtinai ilgas ir varginantis procesas. O taip norisi greičiau mėgautis nuostabiu granatų skoniu! Tuo tarpu, būdas išvalyti granatus greitai ir be purslų yra labai paprastas.
Jums reikės

  • – Peilio;
  • – Gilaus dubens su vandeniu;
  • – Koštuvo;
  • – Mažo indo granatų sėkloms.

Kaip išgliaudyti granatą

Kaip greitai ir lengvai išlukštenti granatą

Kaip nulupti granatą

1 Paimkite į vieną ranką granatą taip, kad jo” uodega” būtų į viršų. Maždaug 5 cm nuo viršaus apipjaukite žievę aplink, neliesdami sėklų. Tada nuimkite gautą žievelės” kepurėlę” – ji atsiskiria gana lengvai.
2 Atidengus minkštimo viršutinę dalį, jūs pamatysite, kad ji yra padalyta į keletą segmentų minkštais baltais dryželiais. Padarykite išilginius žievės pjūvius išilgai šių dryžių, vis taip pat neliesdami sėklų. Pjūvių geriau nenuvesti iki granato apačios per 2-3 cm.
3 Pagal įpjovas šiek tiek paverskite granatą iš viršaus nykščiais. Jis išsidalins į segmentus pagal įpjovas. Po to galima lengvai pašalinti pertvaras ir baltą granato vidinę dalį.

Kaip nulupti granatą. Video

Kaip greit nulupti granato vaisių

Kaip greit nulupti granato vaisių

4 Paimkite gilų dubenį ir užpildykite jį vandeniu kambario temperatūros. Apverskite supjaustytą granatą viršum žemyn į vandenį ir po vandeniu pirštais atskirkite sėklas iš žievės. Tai leis jums visiškai išvengti sulčių purslų. Visos nesužalotos sėklos taip nugrims į dubenio apačią. Pertvaros ir pažeistos sėklos, priešingai, liks plūduriuoti ant vandens paviršiaus.
5 Baigus išlukštenimą, surinkite ir išmeskite išplaukusias šiukšles. Dubenyje liks tik vanduo ir granatų sėklos. Per kiaurasamtį nupilkite vandenį ir išverskite sėklas į tinkamą indą.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments