Kaip teisingai išsirinkti roletus


0

Šiais laikais daug kas mano, kad praktiškesnė ir estetiškesnė priemonė apsisaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir praeivių žvilgsnių, yra žaliuzės. Vienu iš populiaresnių ir patrauklesnių variantų – ruloninės žaliuzės. Rinka siūlo begales tokių gaminių variantų, iš įvairių medžiagų, įvairių raštų bei modifikacijų.
Roletų gamybai naudojamos įvairių spalvų ir kokybės medžiagos. Tai leidžia sukurti idealų papildymą kiekvienai patalpai. Dalinai, jūs galite reguliuoti šviesos sklaidymą, nuo prietemos iki beveik pilnos tamsos kambaryje.
Pasirinkę tinkamiausią modelį, atkreipkite dėmesį į tai, kaip jos pritinka įvairioms eksploatacinėms sąlygoms. Jos turi išlaikyti savo formą, o jei nusprendėte išskalbti jas ar išvalyti kitais metodais, jos neturi prarasti savo spalvų, formos, išblukti. Kokybiškos tekstilinės žaliuzės pasižymi puikiomis antistatinėmis savybėmis; jos puikiai atstumia dulkes.

Kaip pasirinkti roletus

išsirinkti roletus

Kokius roletus rinktis

Be to, jos neturi būti kenksmingos sveikatai: būti ne alergiškos ir neišskirti jokių toksinių medžiagų.
Renkantis roletus, atkreipkite dėmesį į šiuos momentus:
1. Sistemos tipas. Roletus – tai audinio pala, susukama aplink apvalų pagrindą. Egzistuoja du tipai: atviras, neturintis apvalkalo ir uždaras, su apvalkalu.
2. valdymo variantas. Eksploatuojant, jūs galite reguliuoti žaliuzių ilgį – išskleidžiant ir suskleidžiant jas. Tam jūs galite panaudoti vieną iš valdymo modifikacijų: grandinio raištelio pagalba, spyruoklinio laikiklio ar elektrinio valdymo sistema.
3. Svarbus momentas – užuolaidėlės medžiaga. Šiai dienai, populiarios: medvilninės, poliesterinės, neiloninės, fiberglasinės. Audinio tipas apsprendžia daugeliu atvejų eksploatacinius rodiklius. Šios medžiagos lengvai valomos, jos nesugeria drėgmės, netraukia į save dulkių, labai komfortiškai ir lengvai valdomos.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments