Kaip greitai bėgti 3 kilometrus


0

Bėgimas skaitomas prieinamiausiu sportu, nes jam nereikalingos specialios sporto salės ar aikštynai. Bėgioti galima netoliese esančiuose parkuose ar miškeliuose.Pradedantiesiems nereikalingi nei specialūs įgūdžiai, nei specialūs pasiruošimai, tačiau, jei norite sutrumpinti distancijos laiką 12 – 13 minučių, jums teks atsakingai treniruotis.

Kaip išmokti bėgti greitai nuo nulio

Kaip išmokti greitai bėgti 3 kilometrų distanciją, domina daugelį. Nieko tame antgamtiško nėra, bet atatinkamų taisyklių prisilaikyti reikia:
1 Pradėkite bėgti ne ilgas distancijas ramiu ritmu. Neparuoštam žmogui, pradžioj, sunkiai pasiduoda ir 1 kilometras. Kiekvieną sekančią treniruotę pailginkite distanciją vienu šimtu metrų.
2 Norint išmokti bėgti 3 km per 10 minučių, reikia teisingai kvėpuoti. Pradėkite bėgimą nuo lėto tempo, palaikant lygų kvėpavimą ir po kelių treniruočių jūs jau galėsite bėgti, nepermušant ritmingo kvėpavimo. Prieš distancijos pabaigą, tempą greitinkite.
3 Treniruokitės patogiu jums laiku, prisilaikant savo dienotvarkės. Bėgioti galima ir ryte, ir vakare – kaip jums patogiau.

Kaip greitai bėgti

Kaip greitai bėgti

Kaip greitai bėgti

4 Ne tingėkite. Po kelių treniruočių jūsų aistra bėgimui gali priblėsti, bet stenkitės nepraleisti bėgimų, nes tikrai aptingsite ir mesite šį sportą.
5 Treniruokitės reguliariai, bet ne kasdien – dviejų – trijų kartų per savaitę – tikrai pakaks. Taip jūsų raumenys greičiau atsistatys ir jums bus lengviau įveikti naujus krūvius.
6 Į treniruotę, su savimi, pasiimkite grotuvą su mėgiama jūsų muzika. Pozityvi nuostata padės jums bėgioti rytais, o jūs gausite papildomą energijos užtaisą, kuris padės greičiau įveikti distanciją.

Kaip taisyklingai bėgioti. Video

Kaip taisyklingai bėgioti

Video

Kaip išmokti nubėgti greitai 3 km distanciją per 10 minučių, domina daugelį, bet ne daugelis teisingai įvertina tam skirtą avalynę ir sportinę aprangą. Sportinei ekipiruotei skirkite didelį dėmesį. Apie tai, kaip išsirinkti sportinius batelius bėgimui, jūs galite sužinoti, apsilankę mūsų internetinėje svetainėje.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments