Kaip teisingai pranešioti ankštus batus


0

Jūs tikriausiai bent kartą susidūrėte su tokia skaudžia situacija: nusiperkate batus pagal dydį, o tada paaiškėja, kad vaikščioti su jais tiesiog neįmanoma, nes jie nepakeliamai spaudžia. Dar atsitinka taip, kad mėgstami batai, kuriais anksčiau lengvai ir nerūpestingai pravaikščiojote visą sezoną, po žiemos miego spintoje staiga tampa kaip nesavi, atsisakydami būti „tobula pora” . Kaip galima pagerinti padėtį?
Yra trys galimybės sprendžiant ankštų batų problemą.

1 variantas. Grąžinti prekę.

Pagal įstatymą” Dėl vartotojų teisių gynimo” , jūs turite teisę grąžinti įsigytą prekę per 14 dienų. Bet bėda ta, kad ne visos parduotuvės dirba sąžiningai ir priima gražinimus.

2 variantas. Patikėkite profesionalams

Batų atelje jūsų mėgstamą avalynę ištemps iki reikiamų parametrų.

3 variantas: Padarykite viską patys.

Jūs galite be kitų pagalbos pranešioti ankštus batus. Tiesiog pasirinkite vieną iš šių (išbandytų!) būdų ir veikite.

Kaip pranešioti ankštą avalynę

pranešioti ankštus batus

Kaip pratampyti batelius

1 Pardavime yra specialūs skysčiai suminkštinti medžiagas, iš kurių pagaminta avalynė. Dažniausiai anotacijoje prie jų nurodyta: užtepti ir palikti per naktį. Praktikoje pasitvirtino, kad geriau apsiauti batus, paveiktus šio skysčio ant priekio iš viršaus, ir pavaikščioti valandą – dvi po patalpą. Keletą dienų pakartokite šią nesudėtingą manipuliaciją.
2 Tuo pačiu skysčiu galima apdoroti batus iš išorės. Apsiaukite batus ant puskojinių ir išdžiovinkite juos su plaukų džiovintuvu.
3 Avalynę iš zomšo arba audinio galima pranešioti tokiu pačiu būdu, kaip ir pirmu atveju, pakeičiant brangų skystį paprastu alumi.
4 Odinius batus galima greitai pranešioti, išpurškus vidų degtine arba spiritu. Kiti veiksmai – kaip ir pirmuoju atveju. Tik nenaudokite alkoholio iš išorės, kad nepažeisti batų išvaizdos.

Kaip pratampyti batus. Video

Kaip pratampyti batus

5 Batus, pagamintus iš dirbtinių medžiagų, užpilkite iš viršaus verdančiu vandeniu, apsiaukite batus ant puskojinių ir vaikščiokite, kol išdžius.
6 Pasirūpinkite laikraščių. Juos reikės sušlapinti, susmulkinti į gabaliukus ir standžiai prikimšti juos į batus. Palikite išdžiūti natūraliai. Apytikriai po paros, kai laikraščių” įdaras” bus visai sausas, jį galima pašalinti.
7 Šią problemą galima išspręsti vieną kartą ir ilgam, nusipirkus labai naudingą daiktą – medinį batų kurpalį su reguliuojamu dydžiu. Tai padės jums ir jūsų namiškiams ištempti batus daug metų.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments