Kaip pasirinkti ledo ritulio lazdą


0

Pagrindinis bet kurio ledo ritulininko įrankis yra lazda. Kad žaidimas jums teiktu malonumą ir jums pavyktu įmušti įvartį, tokiu atveju ledo ritulio lazda turi būti pasirenkama protingai. Atitinkamai reikia atsižvelgti į tam tikras jos savybes.
Žaidėjo amžius
Ledo ritulio lazdos yra skirstomos į tam tikras grupes:
– skirtos vaikams – 4-7 metų;
–paaugliams – 7-14 metų;
– jaunių – 14-17 metų;
– suaugusių – nuo 17 metų.
Žaidėjo laikymas
Ledo ritulio lazda gali būti laikoma po kaire ir po dešine ranka. Esant kairiam ir dešiniam laikymui to paties pavadinimo ranka bus reikalingoje padėtyje. Jei jūs ketinate žaisti pirmą kartą ir dar nežinote koks yra jūsų laikymas, tokiu atveju pats paprasčiausias būdas tai išsiaiškinti-išplauti grindis namuose: kaip jūs laikote šluotą taip jūs ir laikysite ledo ritulio lazdą.

Ledo ritulio lazda

ledo ritulio lazdą

Ledo ritulio lazdą

Biudžetas
Pagal tai iš kokios medžiagos gaminamos lazdos jos gali būti medinės ir kompozitinės, o pagal konstrukciją vientisos arba surenkamos (iš dviejų dalių).
Medinė ar sudedamoji? Medinės ledo ritulio lazdos yra pigesnės ir ne tokios tvirtos. Be to, jos turi pakankamai didelę masę, atitinkamai greitai pavargsta rankų raumenys ir sumažėja judrumas. Tai yra labai nemalonu žaidimo metu. Taigi neverta taupyti.
Surenkama ar vientisa ledo ritulio lazda? Vientisa yra puikiai žinoma visiems, ji negali būti išrenkama, kai ji bus pažeista reikės pirkti naują. Surenkama ledo ritulio lazda yra sudaryta iš kelių dalių rankenos ir koto, kurioms sulūžus reikės pašalinti tik pažeistą dalį. Taip pat surenkama lazda suteikia galimybę pradedančiam žaidėjui parinkti sau labiau tinkantį kotą. Tačiau kaip ir visada yra ir tam tikri trūkumai: palyginus su vientisomis kompozitinėmis lazdomis, surenkama turi ne tokias geras žaidimo savybes.
Žaidėjo kūno masė
Kedon ritulio lazdos kietumo pasirinkimas priklauso nuo vieno kriterijaus: optimalus kietumas pagal Easton skalę (koeficientas yra nurodytas išraiška nuo 40 iki 120) jis praktiškai atitinka žaidėjo masę kilogramais.
Ledo ritulio lazdos kietumas pagalEaston skalę gali būti skirstomas į kelias rūšis:
– minkštos (apie 65-75);
– paprasta (75-85);
– kieta (85-100);
– ypatingai tvirta (100-110);
– labai-labai tvirta (110-120).
Kuo didesnis” galingumas” ir žaidėjo masė, tuo kietesnė lazda jam reikalinga.
Atsižvelgiant į visus paminėtus kriterijus jūs sugebėsite pasirinkti sau idealiai tinkamą” kovos draugę” , kuri jei jūs esate talentingi ir užsispyrę jums padės pasiekti sporto aukštumų.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments