Kaip savarankiškai panaikinti dantų skausmą


0
Dantų skausmas
Įveik dantų skausmą
Kaip įveikti skausmą
Danties skausmo malšinimas
Dantų priežiūrą
Kaip nuimti dantu skausma

Pasitaiko, kad pas dantų gydytoją patekti nėra sąlygų. Pavyzdžiui, poilsiaujant užsienyje. Ką daryti tokiu atveju?
Kaip bebūtų, bet su rimtomis problemomis savarankiškai nesusitvarkysite. Geriausia išeitis –profilaktika. Stenkitės planine tvarka, kartą per pusmetį, apsilankyti pas odontologą, kad bėda neužkluptų netikėtai. Jei planuojate ilgą kelionę, aplankyti dantistą – reikalas šventas. Žinoma, jei atsiras prieš kelionę užleistas atvejis ir jo nespėsite užgydyti, tai bent gydytojas patars, ką su savimi pasiimti į kelionę (nuskausminamieji ar antivirusiniai vaistai). O taip pat reikia atlikti profesionalų dantų valymą. Aplamai, jei jūs paveldėjote iš protėvių dantų problemas, toks dantų valymas, turi būti jums periodiniu.

Dantų skausmas. Ką daryti

Dantų skausmas

Dantų skausmas

Jei dantų skausmas užklupo jus netikėtai, negaiškite veltui laiko. Pirmąsias dienas stenkitėsskalauti burną tokiu skiediniu: stiklinė šilto vandens, 5 lašai jodo, arbatinis šaukštelis sodos. Taip pat padeda šalčio terapija: gabaliukas ledo, uždėtas ant delno viršaus, tarp didžiojo ir rodomojo pirštų.
Jokiais būdais nenaudokite burnos skalavimo priemonių, turinčių savo sudėtyje spirito. Jos gali apdeginti gleivinę, kas ne tik apmarins dantų skausmą, bet gali jį dar labiau pastiprinti.
Žinoma, tai tik laikini metodai, bet dažnai skausmas būna tik reakcija į stresą. Jei danties skausmas nepraeina, ekstra atvejukreipkitės į odontologą. Pro burnos ertmę praeina gausybė kraujagyslių, dėl ko infekcija per burną nuo sugedusio danties akimirksniu gali užkrėsti ir visą organizmą. O tada jau danties skausmas pasirodys menkniekiu.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments