Kaip vizualiai padidinti namų erdvę: 11 geriausių idėjų


0
Kaip padidinti erdvę
Kaip padidinti būsto erdvę
Gyvenamąją erdvę
Patarimai siekiant padidinti erdvę namuose
Padidinti mažas erdves
Kaip vizualiai padidinti patalpų erdvę

Maži butai, su savo problemomis dėl vietos trūkumo, verčia šeimininkes daryti stebuklus ir reikštis savo išradingumu. Sutalpinti visus savo daiktus ir neužgriozdinti savo buto, nėra lengva. Tačiau kai kurie sprendimai būna ne tik funkcionalūs, bet ir ganėtinai estetiški, sudarantys ypatingą, nepakartojamą stilių.
1 Kiekviena šeimininkė svajoja paversti savo virtuvinę erdvę praktiška patogia. Išskleidžiamasis virtuvinis stalas tame padės. Jį lengva išskleisti ir vėl sudėti, tada, kai virtuvėje reikia laisvo ploto.
2 Dažnai būna, kad virtuvėje nėra vietos, kur sudėti prieskonius. Sugalvokite jiems vertikalias lentynėles su stalčiukais flakonams ir buteliukams. Ši puiki idėja leis visada po ranka turėti įvairiausius prieskonius ir atlaisvins daug vietos spintelėse. Gražiai įforminę tokią „pano” iš prieskonių, jūs dar ir sukursite puikų sieninį dekorą.
3 Visoms kruopoms, makaronams ir kitiems biriems produktams, reikia numatyti atskirą atstumiamą sekcijėlę, su permatomais konteineriais. Tai leis sutaupyti vietos ir greitai surasti reikiamą produktą. Stalčiuose visada naudokite pertvarėles, kurios atskirs kiekvieną birų produktą nuo kito, neužims daug vietos ir palengvins šeimininkei greitai surasti vieną ar kitą produktą. Indams geriau pastatyti kampinį stovą; jis tokioje padėtyje sutaupys daug vietos.

Didiname mažą erdvę

Kaip vizualiai padidinti namų erdvę

Kaip vizualiai padidinti namų erdvę

4 Vonios kambario erdvė sudaro ypatingų sunkumų. Šioje maksimaliai nepatogioje ir mažoje erdvėje reikia sutalpinti ne tik vonią su kriaukle ir unitazu, bet ir spinteles skalbiniams, prausimosi priemonėmis, o kartais ir skalbimo mašiną. Todėl šioje erdvėje mažai kas nepatiria katastrofiško vietos trūkumo.Vizualiai padidinti erdvę čia gali įstiklintos durys ir didelis veidrodis ant sienos, priešais duris.
5 Pasidėjimo vietas vonios kambaryje, galima organizuoti virš unitazo ant sienos ar po vonia, užmaskavus skydą. Puikiai taupo vietą įvairios pintinės ir krepšiai, skoningai pritvirtinti prie sienų įvairiomis variacijomis. Originalia alternatyva lentynoms vonioje taps užuolaida, prie kurios prisiūtos kelios kišenės, prausimosi priemonėms susidėti.
6 Miegamajam daug kas paskiria mažiausią kambarį, manydami, kad, išskyrus lovos, jame nieko daugiau nereikia. O iš tikrųjų, šis kambarys prisipildo įvairiais daiktais ir dažnai atrodo užgriozdintas. Dėžės, įtaisytos pačioje lovoje, po čiužiniais, sugebės labai daug sutaupyti vietos įvairiems daiktams.

Kaip vizualiai praplėsti erdvę

7 Jeigu pas jus kritiškai daug daiktų ir mažai vietos, o miegamasis dienos metu atstoja svetainę, puikus variantas – nusipirkti lovą, kuri susideda į spintą. Toks sprendimas leis jums nesikankinti ant sofų, o turėti pilnavertį miegamąjį, su rimta komfortabilia lova ir jaukią svetainę dienos metu.
8 Paauglio kambarį galima pakeisti funkcionalo atžvilgiu, apjungus į vieną erdvę miegamąją vietą, garderobą ir darbinę zonas. Mažam kambariui puikiai tiks ištraukiamoji dvivietė lova. Jos sąskaita, dienos metu, atsilaisvina daug vietos kambaryje.
9 Kambario kampą galima paskirti rūbinei, išsprendus problemą su spintomis, lentynomis ir krūva daiktų.
10 Atvira daiktų laikymo zona, panaudojant jaukius pintus krepšius, leis atpalaiduoti erdvę. Skersinį, kur sukabinami dažniausiai dėvimi rūbai, taip pat galima įtaisyti atvirai – tai priduos stilingumo ir, svarbiausia, suteiks daugiau erdvės.
11 Dešimčių porų avalynės laikymui, geriausiai panaudoti pakabinamą „V” formos lentynėlę, pritaisius ją „akloje” vietoje už durų ar kampe, už spintos. Atstumiama spintelė batams, prieškambaryje, pasitarnaus tam pačiam, vietos taupymo tikslui.
Interjero spalvų derinimo taisyklės
Kuriant savo namų interjerą būtinai …
Kaip įrengti vieno kambario butą?
Ji tarnauja kaip svečių kambarys …
Kaip išsirinkti šaldytuvą virtuvei
Ir taip – jūsų senukas šaldytuvas …


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments