Kaip teisingai valyti dantis, kad išvengti karieso


0

Kaip teisingai valyti dantis.
Teisinga dantų priežiūra.
Kaip prižiūrėti dantis.
Kaip apsaugoti nuo dantų ėduonies.
Burnos higiena
Dantų ėduonis – kaip išvengti
Kviečiame susipažinti su labai naudinga informacija apie tai, kaip taisyklingai valyti dantis, kad burnos ertmė būtų visada gaivi ir sveika.
Mikrobai mus atakuoja kiekviename žingsnyje. Ir net nusiprausus, 100 %. jų nepasinaikina. Tačiau tie, kurie pasilieka, jau netampa aktyvūs, kadangi jiems darosi netinkama terpė veistis. Todėl higienos reikalavimų, laikytis būtina visur ir visada. Ne išimtis ir burnos ertmė.
Pradėsime nuo to, kad burnos ertmės sveikata priklauso nuo jūsų, išskyrus genetinius nukrypimas ir traumas. Ir taip – ką reikia žinoti apie dantų valymą ir kokias pagrindines klaidas darome mes patys.
Niekadanespauskite dantų šepetėlio į dantis. Visų pirma – efekto nuo to daugiau nebus, o antra – dantų šepetėlis nuo to greičiau susidėvės.

Kaip valyti dantis

teisingai valyti dantis

Kaip taisyklingai valyti dantis

Negalima ignoruoti stomatologų patarimų. Jei jau specialistas sako, kad dantųvalymui turi būti skirtos trys minutės, reiškia taip ir reikia daryti. Šis laikas nustatytas dėl to, kad žmogui užtektų laiko išvalyti visus „užkaborius” ir liežuvį. Ilgiau valyti nereikia, nes nuo to šiek tiek nusibrūžina dantų emalis.
Stenkitės šepetėlįlaikyti taip, kad jis būtų 45 laipsnių kampu, nukreiptas į dantis. Nereikia „groti smuiku” su savo dantimis.
Teisingai pasirinkite dantų šepetėlį. Geriausias pasirinkimas –vidutinio kietumo šereliai. Jei šepetėlis per minkštas – nepasieksime reikiamo efekto. Valymo kokybė liks niekine. O per kietas šepetėlis – greitai nutrina dantų emalį, kas paskatina ėduonies vystymąsi.
Kas tris mėnesius keiskite dantų šepetėlį. Tai padeda išvengti dantų ligų, dantenų ir burnos ertmės infekcijų.
Būtinai naudokitės burnos ertmei skirtais skysčiais. Jie ir dezinfekuoja, ir gaivina burnos ertmę, priduoda budrumo.
Dantisvalyti būtina du kartus į dieną. Ryte ir vakare. Šią taisyklę žino net vaikai; bet labai dažnai ji pažeidžiama. Būtina skaičiuoti mikrobus ne tik tuos, kurie susikaupė per naktį, bet ir tuos, kurie prisideda dienos bėgyje.
Laikantis šių taisyklių ir rekomendacijų, jūs tikrai išsaugosite savo dantis sveikais, o burnos ertmę – gaivia.
Kaip įsistatyti dantis, kai jau jų pradeda trūkti
Kaip įsistatyti dantis ir kokį gydymo būdą pasirinkti. Dantų protezai – labiausiai paplitęs būdas. Jie būna dviejų tipų: nuimami ir nenuimami.
Kaip išbalinti dantis namuose
Gana stabilių rezultatų galima pasiekti, balinant dantis, pasinaudojus universalia ar pasigaminta individualia silikonine forma. Tai skaidri forma, kuri pripildyta …
Kaip atsikratyti nemalonaus kvapo iš burnos
Valant dantis, nepamirškite specialiu grandiklių nugrandyti nuo liežuvio apnašas. Jei ši procedūra bus atliekama reguliariai, ir nesergate aukščiau išvardintomis …


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments