Kaip teisingai išvalyti dušo kabiną


0

Dušo kabinos priežiūra
Dušo kabinos valymo priemonės
Kaip valyti dušo kabinas
Efektyviausi valymo būdai
Dušo kabinų valymo priemonės
Kaip valyti
Dušo kabinų vartotojai, dažnai susiduria su problemomis, prižiūrint jas. Dugnas, sienos, nuo pastovaus kontakto su muilinu vandeniu, pasidengia apnašomis, kurios gadina estetinį vaizdą ir sudaro palankią terpę mikrobų dauginimuisi. Tam, kaddušo kabinai grąžinti pirminę išvaizdą, svarbu ne tik ją švariai išplauti, bet ir ir tinkamai panaudoti valymo ir plovimo priemones. Kaip kasdieninė priežiūra, priklauso dušo kabinos dugną, sienas ir dureles, gerai išskalauti ir sausai nuvalyti. Tačiau, praėjus tam tikram laikui, pastebima, kad ji tampa matinė, pasidengia apnašomis ir jau skalavimas nebepadeda. Tokiu atveju reikia panaudoti plovimo ir valymo specialiąsias priemones.
Dušo kabinos pilnam plovimui, jums reiks minkšto audinio ar kempinės ir silikoninio, minkšto grandiklio. Norint nesubraižyti lygių paviršių, kietų šepečių ar metalinių šveistukų, geriau nenaudoti. Saugumo dėlei, reiktų mūvėti apsaugines, gumines pirštines, nes plovimo ir valymo priemonės, daugeliu atvejų, kenksmingos odai.

Dušo kabinos ir jų valymas

Kaip teisingai plauti dušo kabiną

Dušo kabinos valymas

Abrazyviniai milteliai ir aerozolinės priemonės, dušo kabinos valymui, kategoriškai draudžiamos. Abrazyvinės medžiagos subraižys lygius paviršius, o aerozoliai, kenkia kvėpavimo takams. Geriausiai naudoti gelines arba kremines priemones: jos lengvai tirpsta vandenyje ir gerai užtepamos ant valomo paviršiaus. Be to, valymo priemonės turi būti antigrybelinio ir antibakterinio poveikio; kitaip – padidinta dušo kabinos drėgmė ir šiluma, bus gera terpė vystytis pelėsiui. Viena iš priemonių, idealiai tinkančių šiai procedūrai, būtų universalus valomasis gelis – „Domestos” . Jis efektyviai šalina visus užterštumus, ne braižo paviršiaus ir užmuša visus mikrobus, susikaupusius ant patalpos paviršių.
Sumaišykite 4 dangtelius gelioDomestos, su 5 litrais vandens. Pamirkykite kempinę į gautą skiedinį ir ja gerai aptrinkite dušo kabinos paviršius. Rūdžių ar kalkinių apnašų dėmės, nusivalo sunkiau, todėl tas vietas patrinkite pakartotinai. Po to kruopščiai aptrinkite dušo kabinos dugną.
Kaip taisyklė, ant vandens maišytuvo ir ant dušo žarnos bei galvutės, greitai formuojasi kalkinės apnašos. Universalusis gelis Domestos, puikiai susitvarko ir su šia problema. Užtepkite gelio ant minėtųjų detalių ir labai minkštu šepetėliu, aptrinkite paviršių. Atidarykite vandens nubėgimo angą ir dugną gerai apdirbkite valomąja priemone.
Po dešimties minučių visų elementų apdirbimo, valymo priemonę būtina gerai nuplauti. Įjunkite dušą ir stipria vandens srove, nuplaukite sienas, dureles ir dugną. Po to švariai nuplaukite maišytuvą ir dušo elementus. Su minkštu silikoniniu grandikliu nuvalykite nuo kabinos sienų ir durelių, likusius vandens lašus. Metalines detales sausai nuvalykite minkšta servetėle ar rankšluosčiu. Baigus procedūrą, dušo kabinos duris palikite atviras, kad likusi drėgmė išgaruotų pilnai.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments