Kaip teisingai išsirinkti vestuvinę suknelę


0

Kaip teisingai išsirinkti vestuvinę suknelę
Neskubėkite griebti dizaininę suknelę
Daugelis merginų, nuo pat jaunų dienų, svajoja apie stebuklingą vestuvę, o labiausiai – apie vestuvinę suknelę. Kiekviena nuotaka svajoja atrodyti karališkai, tokią iškilmingą dieną. Mes papasakosime jums, į reikia atkreipti dėmesį, kad, renkantis vestuvinę suknelę, nepridaryti klaidų.
1. Neikite matuotis su draugių grupe
Prie to prieiti reikia labai atsakingai. Į šį procesą neįtraukite daug žmonių. Daug nuomonių prives jus prie aklavietės. Tiesa, žvilgsnis iš šono reikalingas, tačiau jis turi būti artimo žmogaus, kuriuo pasitikite.
Idealu būtų, jei galėtume pasikviesti stilistą – įvaizdžio kūrėją ir užsakyti tam tikrą apsipirkimo – parodėlę.
2. Neskubėkite pirkti
Neverta pradėti matuotis suknelę, metams iki vestuvių. Rinkitės ją tada, kai apsispręsite su visomis vestuvinėmis detalėmis: vieta, tematika, laikas…
3. Nesisklaidykite kiekyje
Nesimatuokite pernelyg didelio suknelių kiekio; tai jus tik supainios. Paimkite 5 – 7 modelius ir iš jų tarpo tikrai išsirinksite. Vaikantis nepriekaištingos suknelės, jūs „savą” suknelę galite pražiopsoti. Todėl – jokiais būdais – neskubėkite.
4. Nuolaidos
Neskubėkite griebti dizaininę suknelę, jeigu jai taikoma nuolaida. Kruopščiai apžiūrėkite prekę. Dažnai didelę nuolaidą taiko prekėms, su defektais. Įsitikinkite ar ne brangiau kainuos cheminis valymas ir remontas ar restauracija.
5. Rinkitės tinkamą dydį
Daugelis būsimųjų nuotakų renkasi mažesnį dydį, planuodamos iki vestuvių sulieknėti. Nedarykite šios klaidos. Pirkite savo dydį. Mažiau kreipkite dėmesio į dydžio užrašą. Svarbu – kad vestuvinė suknelė ant jūsų kūno gulėtų kaip nulieta.
Atminkite, kad dydžių skalė, atskirose valstybėse – gamintojose – šiek tiek skiriasi. Jei iki vestuvių ir sulieknėsite kažkiek, tai įsiūti suknelę, mažesnė problema, negu ją praplėsti.
6. Neapsistokite ties vienu fasonu
Dažnai nuotakos išeina iš salono ne su tokia suknele, apie kokią taip svajojo. Be abejo, gera žinoti, ko jūs norite, žinoti stilių, kuris jums labiausiai patinka, bet ar jums tinka – palikite spręsti salono stilistui – konsultantui.
Patyrę stilistai tikrai gali pasiūlyti patį tinkamiausią variantą, kuris tenkins visas šio būsimojo renginio puses.

vestuvine-suknele

7. Nepasiduokite įtakojama
Nepirkite suknelės, kuri jums nėra simpatiška. Įtakoti gali mama, draugė, salono konsultantas… Neklausykite nieko; jei suknelė nepatinka, nors ir be galo graži – jos nepirkite. Joje jūs gražiausią savo gyvenimo dieną, laiminga nebūsite. O ši diena priklauso jums ir jūsų suknelei.
8. Papildomos išlaidos
Prieš renkantis vestuvinę suknelę, vestuvių biudžetas, nors preliminariai, jau turi būti žinomas. Suknelę rinkitės iš tos kategorijos, kuri atitiktų jūsų biudžetui.
Turėkite omeny ir tai, kad gali atsirasti papildomų išlaidų ir tuo atveju, jei jūs užsakote suknelę pagal katalogą ar internetinėje prekyboje. Reiks apmokėti pristatymo išlaidas ir siuvėjui, kuris daves suknelę iki idealo.
9. Kur ieškoti
Neužsakinėkite vestuvinės suknelės abejotinose internetinėse parduotuvėse; jose galite gauti abejotinos kokybės prekę. Jei jus domina konkretus prekinis ženklas ar dizaineris, tai būtinai sužinokite jų atstovų ar jų pačių adresus ir kitus kontaktus, arčiau jūsų gyvenamosios vietos.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments