Kaip tapti rūbų dizaineriu?


0

Net tolimi nuo mados pasaulio žmonės gali be vargo įvardinti pagrindinius pasaulinės mados grandus: Versace, Dolce and Gabana ir Armini. Jų kūrybinė prieiga prie rūbų kūrimo visiems laikams įrašoma į istoriją ir atnešė jiems pasaulinę šlovę.
Nieks iš šių dizainerių nebūtų žinomais, jei neturėtų net mažiausios dalelytės, ką jie turi – tai talentas, svajonė ir ryžtas kurti. Ši „gyslelė” pasireiškia nuo mažų dienų ir, jei jūs apie tai susimąstydavote, kaip tampama dizaineriu, reiškia, potraukį tam turite.
Esant teisingai prieigai prie reikalo, jūsų dizaininių rūbų projektas jau artimiausiu metu gali būti paleistas serijinei gamybai.

Drabužių dizainerio profesija

Kad tapti geru rūbų dizaineriu, gerai būtų turėti tam tikrų piešimo, grafinio dizaino ir ktų, artimų tam, įgūdžių. Rūbų dizainas – tai ne tik genialios idėjos apie tai, kaip turi atrodyti rūbas, bet ir techniniai įgūdžiai – tiksliausių brėžinių sudarymas, panašus į tai, kaip tiksliai nurodomos visos inžinerinės detalės.
Turėdamas techninių įgūdžių,rūbų dizaineris, kelių sekundžių bėgyje, paversti idėją eskizu, kurio pagrindu, bus galima padaryti tikslų būsimojo rūbo brėžinį. Rūbų dizainerio darbas reikalauja labai daug kantrybės ir sėslumo, kol pavyksta parinkti dėmesio vertą variantą. Tam reiks pervartyti, pertaisyti ne vieną dešimtį brėžinių ir eskizų, kol atrasite tą, vienintelį, reikalingiausią.
Visuotinį pripažinimą užsitarnauti labai sunku; ne kiekviena idėja, kuri sugebėjo „uždegti” dizainerį, „uždegs” publiką. Kaip sakoma: „be pralaimėjimų nebūna ir pergalių” . Tik pilnas atsidavimas gali atnešti siekiamą rezultatą, todėl pasirinktam reikalui teks paaukoti, praktiškai, visą savo laiką.

Ar reikalingas išsilavinimas geram dizaineriui?

rūbų dizaineriu

Mados dizainas

Norint gauti pagrindinių įgūdžių, be kurių rūbų dizainas neįmanomas, geriausiai būtų pasimokyti moksli įstaigoje, kur būtų „dizainerio – sukirpėjo” ar „rūbų modeliuotojo – konstruktoriaus” kursas. Tačiau ir čia yra išimčių. Daugelis garsių dizainerių, specialaus išsilavinimo neturi, o siūti ir projektuoti, išmokę nuo vaikystės; gal būt, su močiute ar mama. Talentas – viršesnis už mokslą, šiuo atveju.
Mokslo institutuose labui, galima pasakyti, kad mokymo programos struktūruotos ir apima visus galimus aspektus, turinčius ryšių su rūbų dizainu. Bet prieš stojant mokytis į vieną iš tų specialybių, reikia tvirtai įsitikinti ar tai, būtent ta programa, kurios jums taip trūksta; juk aukštieji mokslai trunka penkerius metus. Paprastai, rūbų dizaino srityje, pasišventę tam darbui talentingi žmonės, pirmiau išbando save praktiškai, o jau po to, supratę, kad reikia papildyti žinias, be kurių sudėtinga kurti ir daryti, lygiagrečiai ir dirba, ir stoja mokytis.
Apart ilgo mokymosi institutuose, egzistuoja daugybė profesinio parengimo įstaigų, įvairių kursų ir būrelių, kurie gali efektyviai padėti pradedančiajamdizaineriui. Kaip bebūtų, jei jūs tikrai kūrybingas žmogus, kurį domina rūbų kūrimas, kodėl gi nepabandžius „pagraužti” primityvesnių mokslų? Juk gali būti, kad iki pilnos laimės, jums tik tiek ir trūksta?
Kaip užmaskuoti savo storumą, teisingai pasirinkus rūbus
Atminkite, kad teisingai parinkti rūbai, avalynė, aksesuarai, pabrėš jūsų figūros grožį ir paslėps trūkumus. Geriau dėvėti tuos daiktus, kurie sudaro lieknumo, …
www.ekaip.lt/kaip-uzmaskuoti-savo-storuma


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments