Kaip susirgti ir neiti į mokyklą


0

Tikriausiai, daugelis moksleivių susimąstydavo nors kartą gyvenime – kaip apsirgti ir nenueiti į mokyklą. Nežiūrint į tai, kad padaryti tokį „pokštą” nėra sudėtinga, geriau tokių sprendimų atsisakyti; juk kiekvienas susirgimas gali turėti sunkių pasekmių.
Jei noritesusirgti ir neiti į mokyklą, geriausiai būtų „pasigauti” kokią nors peršalimo ligą. Virusinę infekciją geriausiai būtų „pakabinti” nuo sergančio draugo, artimiau su juo susikontaktavus.
Viršutinių kvėpavimo takų ligas galima išprovokuoti pasivaikštant šlapiais rūbais šaltu oru ar palaikant kojas šaltame vandenyje ir pan. Angina lengva susirgti, atsigėrus ledinio vandens ar sulčių, gerai suprakaitavus po fizinio krūvio. Bet prieš taipagalvokite, ar geriau palankyti mokyklą, ar kelias dienas pragulėti su aukšta temperatūra namuose ir gerti vaistus. O ir tėvai bus susirūpinę jūsų sveikata ir pergyvens, kad neiškiltų jokių neigiamų komplikacijų.

Kaip susirgti

Kaip susirgti

Kad nenueiti į mokyklą, galima susirgti ne tik peršalimo ligomis. Pravaikščioti bent vieną dieną užsiėmimus, jums tikriausiai leis ir apsinuodijimo atveju. Kad užsidirbti diarėją, jūs galite suvalgyti kelis tarpusavy nesiderinančius produktus. Pavyzdžiui, raugintus agurkus užgerti pienu. Bet ir šis variantas, vargu, ar duos daug malonumo. Jau geriau nueiti į mokyklą, negu visą dieną nenueiti nuo tualeto toliau nei 10 metrų. O jeigu silpnesnis skrandis – juo labiau.
Praleisti fizinio lavinimo pamokas mergaitėms pravartu, prisidengiant menstruacijomis. O jeigu jūs berniukas, tai galima pasiskųsti raiščių patempimu, stipriu kelio girnelės sumušimu, dėl kurio priverstas raišuoti.
Galvos skausmas dėl padidėjusio kraujospūdžio – nemenka priežastis praleisti pamokas. Kad kraujo spaudimas pakiltų, įtemkite stipriai kojų raumenis 20 – 30 sekundžių, ir vietoje 120, tonometras parodys 150 – 160 mm/ hG. Kad nepapulti į nemalonę – geriau kelis kartus pabandykite, kad žinotumėte raumenų įtempimo laiką ir jėgą.
Dabar jūs žinote, kaip dėl sveikatos problemų praleisti pamokas. Tačiau šiais metodais vadovautis nepatartina. Vis tik mokykla suteikia svarbių žinių, kurių prireiks laikant egzaminus, besimokant aukštojoje mokykloje. O jei „ligos” metu praleisite svarbią temą, abejoju, ar ją išmoksite vėliau, savarankiškai.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments