Kaip prižiūrėti naują tatuiruotę


0

Graži tatuiruotės išvaizda ir greitas jos gijimas labai priklauso nuo tinkamos jos priežiūros. Tokios priežiūros tikslas yra užkirsti kelią pažeistos odos infekcijai ir pagreitinti gijimą.
1 Tatuiruočių salone meistras ją išteps antiseptiniu tepalu ir uždengs celofano arba absorbuojančia plėvele. Plėvelę nuimti galima tik praėjus 4-6 valandoms po procedūros. Atsargiai nuvyniokite ir nuimkite plėvelę, o jeigu plėvelė prilipusi, sudrėkinkite ją vandeniu ir nuimkite.
2 Rūpestingai nuplaukite tatuiruotę tekančiu šiltu vandeniu, vandenilio peroksido tirpalu ar chlorheksidinu. Tada leiskite odai pailsėti ir išdžiūti. Paskui užtepkite ant odos tepalą su gydomaisiais komponentais, pavyzdžiui su pantenoliu. Uždenkite maistine plėvele. Kartokite procedūrą kas 6-8 valandos pirmąsias 5 dienas. Šeštą dieną jau galima plėvele nedengti.

Kaip prižiūrėti tatuiruotę

Kaip prižiūrėti tatuiruotę

Tatuiruotės priežiūra

3 Rūpestingai nuplaukite nuo tatuiruotės visas pasirodančias išskyras, kitaip jos paviršiuje sudarys pluta, kuri gali sugadinti piešinėlį, suardyti jo vientisumą ir išblukinti. Stebėkite, kad tatuiruotės netrintų drabužiai ar patalynė. Jei audinys prilipo prie tatuiruotės paviršiaus, rūpestingai jį sudrėkinkite ir nuimkite. Jokiu būdu prilipusio audinio neplėškite nuo naujos tatuiruotės.
4 Žiūrėkite, kad ant naujos tatuiruotės nepatektų dulkės ar purvas. Netrinkite tatuiruotės, nesilankykite pirtyje ar saunoje, kol ji pilnai užgis. Nesilankykite soliariume ir venkite didelio prakaitavimo piešinėlio vietoje. Dėl šių priežasčių gali prasiskverbti infekcija arba nukentėti tatuiruotės kokybė.

https://www.youtube.com/embed/3FEsfvglX0I


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments