Kaip teisingai priaugti svorio?


0

Visi nori numesti svorio, o kažkas svajojapriaugti svorio. Daugelis žmonių sako: kame problema, būtina daugiau valgyti prieš naktį. Ar tai nekenkia? Ar galima kažkaip kitaip?
Eksperto atsakymas
Atsako dietologė Sarah Danaher:
– Persivalgydami ir prisivalgydami nakčiai, Jūs galite ne tik priaugti svorio, bet ir pakenti sveikatai. Jums reikia padidinti kalorijų kiekį savo meniu, bet kitaip. Kaip nekeista, daugelis principų protingo” pasitaisymo” panašūs į lieknėjimo principus.
Venkite stipraus alkio. Lieknėjantiems, jis yra pavojingas tuo, kad esant jam jie persivalgo. Auginantiems svorį – tuo, kad esant stipriam alkiui organizmas pradeda eikvoti energiją riebalų depuose, kurie ir taip yra maži. Laikykitės taisyklės valgyti maždaug po kartą, kas tris valandas.
Lieknėjant paprastai rekomenduojama prarasti ne daugiau kaip 1 kg per savaitę. Svorio didėjimo tempas turėtų būti toks pats. Tam pakanka, padidinti kalorijų kiekį savo meniu trečdaliu, t. y. suvalgyti apie 700 kcal daugiau nei įprastai. Tai yra šiek tiek daugiau nei pusė batono, arba pora pakelių traškučių. Bet užgulti tokio maisto negalima, nes jis turi mažą maistinę vertę, tai yra nesuteikia kūnui maistinių medžiagų. O jos yra būtinos.

Kaip teisingai priaugti svorio

Kaip priaugti svorio

Kaip priaugti svorio

Meniu pagrindas turėtų būtibaltymų patiekalai. Jeigu lieknėjančiam asmeniui juose turi būti kuo mažiau riebalų, tai Jums tai neaktualu. Galite pasirinkti neliesą mėsos, 9% varškės, gerti 4% raugintą pieną.
Antrasis svarbus maisto komponentas –angliavandeniai. Jums nereikia pulti prie saldumynų! Geriau valgyti kruopas, makaronus iš kietųjų kviečių, rupią duoną. Jie teikia vienodą energijos tiekimą. Dėl šiek tiek padidėjusio kaloringumo tai veda prie kilogramų didėjimo.
Neverta išbraukti iš meniu irdaržovių. Jos neina į svorį. Tačiau įeinanti į jas ląsteliena užtikrina tinkamą žarnyno veiklą. O tai yra vienas iš pagrindinių sėkmės veiksnių normalaus svorio palaikymui.
Norint priaugti svorio, reikia rūpintis ne tik mityba, bet irfiziniu aktyvumu. Pirmiausiai reikia jėgos treniruočių. Jos nesukelia riebalų deginimo, bet padeda padidinti raumenų dydį ir sukurti gražų kūno reljefą.
Ir, žinoma, neužsižaiskite. Įgavus norimą svorį, Jums reikia laiku sustoti, kad paskui nereikėtų lieknėti.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments