Kaip Koka – Kolą panaudoti buityje


0

Koka – Kola itin populiari visame pasaulyje. Nepaisant daugelio medicinos ekspertų perspėjimų, kad Koka – Kola negatyviai veikia žmogaus širdies veiklą, išprovokuoja astmą, viršsvorį ir išbalansuoja organizmo bendrą veiklą, šis putojantis tonizuojantis gėrimas gausiai vartojamas tiek tarp vaikų – tiek tarp suaugusiųjų. Apie Koka – Kolos žalą organizmui prirašyta tiek ir tiek; bet spręsti kiekvienas turi teisę pats. B et namų ūkiui šis gėrimas gali atnešti ir daug naudos; su tuo sunku nesutikti.
Coca-Cola – puiki valymo priemonė, kuri lengvai gali nuvalyti unitazą nuo rūdžių ir kitų apnašų. Reikia gerai aplaistyti unitazo paviršių Koka – Kola, palaukti kelias valandas arba iki ryto, po to pašveisti kietu šepetėliu arba aliumine „gniūžte” ir nuleisti vandenį. Po tokios procedūros klozetas žvilgės kaip nauja moneta.
Koka – Kolos pagalba galima panaikinti sunkiai nuvalomus dėmes iš medžiagos. Šis gėrimas puikiai naikina kraujo ir riebalines dėmes. Būtina Koka – Kolą sumaišyti su skalbimo priemonėmis. Fosforo ir anglies rūgštys, esančios Koka – Kolos sudėtyje, puikiai padeda panaikinti dėmes.
Koka – Kola šalina užterštumą ne tik nuo tekstilės. Ja galima pašalinti tepalų dėmes nuo garažo ar dirbtuvių grindų. Tiesiog reikia dėmes apipilti Koka – Kola, leisti susigerti, o po to – išplauti grindis.
Koloje yra ir citrinos rūgšties, kuri padės išplauti apdulkėjusius langus ar išvalyti purviną palangę. Citrinos rūgštis įeina į daugelio ploviklių ir valiklių sudėtį, todėl Koka – Kola nei kiek ne prastesnė už tas priemones, o be to – žymiai pigesnė.
Ne tik žmonės mėgsta šį malonaus kvapo, tonizuojantį gėrimą. Tarakonai, skruzdėlės, kiti parazitiniai vabzdžiai, taip mėgsta pasimėgauti šiuo skanumynu. O Indijoje labai populiaru naudotiKoka – Kolą, kovoje su šliužais ir sraigėmis daržuose.

Kaip buityje galima panaudoti Koka-Kolą

Coca-Cola

Coca-Cola

Koka – Kolos pagalba galima pašviesinti keliais tonais plaukus ir netgi padaryti natūralų dažymą. O panaudojus gėrimą skalaujant plaukus, pabrėšime jų garbanotumą.
Su Koka – Kola galima nesunkiai pašalinti nuo plaukų prilipusią kramtomąją gumą. Tereikia pamirkyti prilipusią kramtomą Koka – Kola ir po kelių minučių, be žirklių pagalbos, nuklijuosite prilipusią kramtomąją gumą.
Kola padeda neutralizuoti bičių, vapsvų, kitų vabzdžių įgėlimus. Nedidelis gėrimo kiekis, užpiltas ant pažeistos vietos, greitai mažina patinimus, paraudimus ir išbėrimus; o taip pat nuramina ir skausmą bei perštėjimą.
Koka – Kola padeda pašalinti patamsėjimus nuo indų. Cheminės medžiagos, esančios kolos sudėtyje, sugeba išvalyti giliai įsigėrusį purvą. Dabar tokių indų šveisti nereikia. Užtenka sudrėkinti purvinus paviršius Koka – Kola ir palikti kelioms minutėms. Tamsias dėmes po to bus labai lengva nuvalyti, o indai taps kaip nauji.
Koka – Kola padės atpalaiduoti apskretusius ar prirūdijusius varžtus bei veržles, pagamintas iš juodojo metalo. Fosforo rūgštis puikiai susitvarko su rūdimis. jeigu daiktas mažas, tai jį galima tiesiog panardinti į gėrimą.
Koka – Kolos dėka galima ištirpinti ledą, susiformavusį ant automobilio langų žiemą. tereikia užpilti kolos ant stiklo ir po kelių minučių ledas ištirps pats.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments