Kaip prižiūrėti rankų odą žiemą


0

Artėjanti žiema kelia daugeliui moterų, kurios rūpinasi savo sveikata ir išore, papildomų rūpesčių. Būnant ilgiau šaltame ir sausesniame ore, oda pradeda lukštentis, rausti, pasirodo išbėrimai ir pan. Rūsčios žiemos metu oda netenka dalies savo natūralių saugos savybių, todėl jai reikia tame padėti. Ypač tai aktualu yra rankų odai. Todėl žiemą, rankų odą reikia kruopščiau prižiūrėti.
Valymas
Rankas geriausiai plauti ne karštu, o drungnu vandeniu, naudojant drėkinamąjį muilą, su vitaminais ir augaliniais priedais. Suragėjusių odos dalelių pašalinimui, vieną kartą per savaitę galima padaryti pilingo procedūrą. Šveisti odą galima savarankiškai, pasinaudojus parankinėmis priemonėmis. Sumaišykite du šaukštus medaus su vienu šaukštu maltos kavos. Masažuokite rankas tokiu mišiniu 3 minutes. Toks šveitiklis tinka ir kūno odai.
Drėkinimas
Kokybiškai odos apsaugai žiemą, reikia naudoti maitinamuosius ir drėkinamuosius kremus, su riebia tekstūra. Maždaug 30 minučių, prieš išeinant į lauką, pasitepkite rankas kremu, palaukite 5 minutes, kol kremas susigers, o likučius nuvalykite sausa servetėle. Prieš miegą, rankas reikia nusiplauti šiltu vandeniu ir išsitepti riebiuoju kremu.

Kaip prižiūrėti rankų odą žiemą

Rankų odos priežiūra šaltuoju metų laiku

Papildoma priežiūra: vonelės ir kaukės
Puikų regeneracinį efektą duoda šiltos vonelės rankoms. Tokią procedūrą galima atlikti 3 kartus per savaitę ir namų sąlygomis. Panagrinėkime pačius paprasčiausius ir efektyvius vonelių receptus.
1. Paruoškite ramunėlių nuovirą, po to – sumaišykite jį su šiltu pienu. Panardinkite rankas į skiedinį ir palaikykite kelias minutes. Ramunėlės turi ir gydomąjį poveikį.
2. Permaišykite alyvuogių aliejų s vandeniu, pridėkite citrinos sulčių. Tokia vonele reikia naudotis 10- 15 minučių. Po tokios procedūros rankų plauti nereikia, užtenka jas nušluostyti sausu rankšluosčiu ar servetėle. Tokia vonelė padarys rankų odą lygia ir švelnia.
3. Sušildykite stiklinę pieno, įdėkite kelis lašus migdolų ar alyvuogių aliejaus ir valgomąjį šaukštą medaus. Palaikykite šioje vonelėje rankas apie 15 minučių, nušluostykite sausa servetėle ir sutepkite riebiuoju kremu.
Ne mažiau efektyvios ir kaukės rankoms. Prieš procedūrą, sušildykite rankas šiltu vandeniu. Sušildykite kažkiek augalinio aliejaus ir tvarkingai juo ištepkite rankas, sukamaisiais, masažiniais judesiais. Užsimaukite medvilnines pirštines ir nenuiminėkite jų visą naktį. Ryte oda bus lygi i r švelni.
Apsauga
Geriausia rankų apsauga nuo šalčio – šiltos pirštuotos ar kumštinės pirštinės. Nepamirškite jų užsimauti, net jeigu išeinate į šaltį ir trumpam. O dirbant buityje su agresyvia buitine chemija, visada mūvėkite apsaugines gumines pirštines.


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments