Kaip kopijuoti ir įkelti tekstą, klaviatūros pagalba


0

Pradedantiesiems kompiuterio vartotojams gali būti įdomu, kaip nukopijuoti tekstą klaviatūros pagalba ir įkelti jį į norimą vietą. Tam naudojamos specialios klavišų kombinacijos, o taip pat specialiosios programos ir kiti būdai.
Jūs galite nukopijuoti tekstą, klavišų„Ctrl+C” kombinacija. Iš pradžių reikia norimą teksto atkarpą atžymėti. Pelės žymeklį pastatykite ties atkarpos pradžia ir traukite jį žemyn, iki reikiamos teksto ribos. Ta atkarpa keis spalvą. Po to tekstą kopijuokite, surinkus klavišų kombinaciją„Ctrl+C” .
Reikiamą tekstą galima išskirti ir be pelės, o klaviatūros pagalba. Pavyzdžiui, kombinacija „Ctrl+A” , pažymi iš karto visą tekstą atidarytame dokumente arba tinklo puslapyje. Jeigu jums reikalingas tik vienas žodis iš teksto, tiesiog pelės žymekliu spustelėkite ant jo du kartus, o jau po to nukopijuokite klavišais. Vietoje klaviatūros, jūs galite ant atžymėtos atkarpos paspausti dešinį pelės klavišą ir atsidariusioje lentelėje paspausti vieną kartą užrašą „kopijuoti” .
Po kopijavimo, tekstas nukeliauja į taip vadinamą kompiuterio atminties „buferinę zoną” , kur išsisaugo iki jo išjungimo. Tačiau turėkite omeny, kad prie kiekvieno sekančio kopijavimo, ankstesnis bus ištrintas, jei nebus įkeltas į kur nors kitur.
Jei norite išsaugoti per vieną kartą kelias ištraukas iš teksto ir pasiekti jas iš atminties tada, kada jums reikia, galima nusistatyti vieną iš specialių „buferinės atminties” plėtimo galimybių kombinaciją, pavyzdžiui-CLCL arbaClip Diary.

Kaip kopijuoti ir įkelti tekstą, klaviatūros pagalba

Kaip kopijuoti ir įkelti tekstą, klaviatūros pagalba

Kaip įkelti tekstą klaviatūros pagalba

Įkelti tekstą, klaviatūros pagalba, labai paprasta. Pastatykite pelės žymeklį norimoje failo vietoje ir surinkite kombinaciją „Ctrl+V” . Nukopijuotas tekstas bemat atsidurs jūsų pasirinktoje vietoje. O galima ir pele: norimoje vietoje paspauskite dešinį pelės klavišą ir atsiradusioje lentelėje paspauskite kairiuoju klavišu žodelį „įklijuoti, įkelti, Paste” .
Egzistuoja ir funkcija „iškirpti” . Ji naudojama tam, kad nukopijuotas tekstas išsitrintų iš buvusiojo egzemplioriaus. Iškirpimas vykdomas kombinacija „Ctrl+X” arba, nuspaudus dešinį pelės klavišą ir pasirinkus žodelį „iškirpti arba cut” .


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments