Kaip paruošti Alijošiaus sultys


0

Jeigu namuose turite alijošių, neišnaudoti jo gydomųjų savybių – absurdas. Jo sultimis gydoma daugelis ligų, o jas paruošti labai paprasta.
Jums reiks:

  • Alijošiaus krūmo;
  • Medicininio spirito;
  • Mėsmalės;
  • Peilio.
1 Nupjaukite ar nulaužkite alijošiaus šakelę nuo stiebo. Atminkite, kad ruošiant sultis, reikia naudoti subrendusias augalo šakas, kurių galiukai pradeda džiūti, o ilgis siekia apie 15 cm. Jauni ir gležni ūgliai tam netinka. Todėl kreipkite dėmesį į tas šakeles, kurios auga pagrindo apačioje.
2 Galima mechaniškai išspausti iš šakelės sultis rankomis, bet tada teks išmesti odelę ir minkštimą. Tai būtų labai neekonomiška ir ne racionalu. Geriau praleisti visą šaką per mėsmalę. Tai reiškia – gamyba be atliekų, kadangi ir minkštoji, ir kietosios augalo dalys, naudojamos vaistams.
Kiekvieną kartą geriau naudoti šviežias alijošiaus sultis. Bet jei jus riboja laikas ar turite ne didelį augalą, sultis galima užkonservuoti. Sumaišykite 8 dalis sumalto alijošiaus su 2 dalimis medicininio spirito. Laikyti tokį mišinį galima ne aukštesnėje, kaip + 15 laipsnių temperatūroje.

Kaip paruošti Alijošiaus sultys

Aloe Vera

Atkreipkite dėmesį:
Po to, kai jūs nulaužėte alijošiaus šakeles, nelaikykite jų neperdirbtų ilgiau 3 valandų gryname ore; jas reikia greičiau perdirbti. Kitaip- didžioji dalis veiksmingų medžiagų išsigaruos.
Atminkite, kad alijošiaus sultis nerekomenduojama vartoti žmonėms, imliems sutinimams. Esmė tame, kad alijošiaus sultys yra geras biologinis stimuliatorius, kuris provokuoja ne tik sveikų ląstelių augimą, bet ir tų, kurios dėl vienokių ar kitokių priežasčių- mutave žmogaus organizme.
Naudingas patarimas
Naudokite alijošiaus sultis kaip veido kaukę. Jos minkštins, maitins ir dezinfekuos jūsų veido odą. Sultys naudojamos ir gydant nudegimus, pūlinius, pjautines ir kitokias žaizdas. Ant pažeistos vietos tamponu uždėkite sulčių ir leiskite joms susigerti. Netrinkite žaizdos ir netvarstykite 20 minučių. Procedūrą kartokite du kartus per parą. Sergant skrandžio opalige, pusę valandos iki valgio, sukramtykite 5cm ilgio alijošiaus lapelio. Kramtyti reikia lėtai ir labai smulkiai.
Kaip pereiti prie tinkamos mitybos, 5 paprastos taisyklės
Pakeiskite sūrį iš karvės pieno įsūrį iš ožkos pieno. Pirma, jis tiesiog paįvairins Jūsų meniu ir maloniai pakeis įprastą patiekalų skonį į gerąją pusę. Antra, sūris iš …
Alyvuogių aliejaus. Kaip išsirinkti ir kepti
Mes nusprendėme paskirti šią temą klausimams, kurie dažniausiai iškyla, naudojant alyvuogių aliejų įprastoje virtuvėje, namuose. Kokios rūšies aliejus pats …


Like it? Share with your friends!

0
eKaip

0 Comments